Strona główna Akcesoria Akcesoria

Akcesoria


Akcesoria dla małych psów i kotów

Zdajemy sobie sprawę z tego, że jeśli wysnujemy wniosek, iż życie bez naszych czworonożnych pupili nie byłoby takie samo, to większość z Was się z nami zgodzi. Psy i koty nieprzypadkowo należą do grupy zwierząt, na których zakup bądź też adopcję decyduje się największe grono ludzi - są one po prostu niezastąpione. Z góry zaznaczamy, iż naszym celem w żadnym razie nie jest rozstrzyganie kto jest lepszy – pies czy kot, bowiem sami nie znamy odpowiedzi na to pytanie (prywatnie w naszych domach mieszkają przedstawiciele obydwu gatunków). Dlatego też kategorię akcesoriów zdecydowaliśmy się zadedykować zarówno małym psom, jak i kotom, bez których nasze życie nie byłoby takie same. Naszą firmę charakteryzuje wykorzystywanie tkanin z najwyższej półki oraz dopracowywanie wszystkich szczegółów, dlatego też dajemy Wam gwarancję długowieczności naszych produktów.

Jakie akcesoria dla psa znajdę w ofercie?

Biorąc pod uwagę fakt, iż grupą docelową są zwierzaki niewielkich gabarytów to zdecydowaliśmy się postawić na produkty, które zdecydowanie ułatwią zarówno im, jak i Wam, właścicielom, codzienne funkcjonowanie. Jesteśmy zadowoleni z faktu, iż 90% produktów w naszej ofercie wychodzi “spod naszej ręki”, dlatego mamy doskonały wgląd na to, jakiej jakości produkty trafią w Wasze ręce. W akcesoria, które nie są produkowane bezpośrednio przez naszą firmę, wyposażamy się u specjalistów w swoim fachu, którzy gwarantują najwyższą jakość oraz dbałość o najmniejsze szczegóły. Od siebie możemy jedynie dodać, iż są to dodatki, które sprawdzają się od wielu lat, dlatego też spokojnie możecie postawić na ich trwałość oraz odpowiednią konstrukcję. Do produktów, które zaprojektowane zostały przez nas zaliczyć można np. Torby dla psów, które doskonale sprawdzą się podczas wypadu na miasto bądź też do znajomych. Jest to także doskonałe rozwiązanie na zakupy - jeśli nie chcecie zostawiać pupila przed wejściem do sklepu, to możecie wsadzić go do torby i pozwolić mu obserwować zmieniające się otoczenie z wysokości. Kolejnym oryginalnym produktem jest fotelik samochodowy, który doskonale sprawdzi się w domu, w którym mieszkają aktywne osoby, cieszące się życiem oraz podróżami. Akcesorium to zostało zaprojektowane w taki sposób, by odpowiednio zabezpieczyć Twojego pupila i uniemożliwić mu swobodne przemieszczanie się po samochodzie, a co za tym idzie, częste przeszkadzanie kierowcy. Nasze foteliki wyposażone zostały w specjalne klamry, które przypięte do pasów bezpieczeństwa nie pozwolą, by legowisko zmieniło miejsce. Zdecydowanym hitem pośród naszych akcesoriów są schodki, które sprawdzą się w domu, w którym mieszka zarówno pies, jak i kot. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, by pasować do większości mebli i ułatwić przemieszczanie się po różnych poziomach naszego mieszkania. Są one lekkie i poręczne, dlatego też łatwo je przesuwać i przestawiać do różnych mebli. Jest to produkt, który docenią przede wszystkim właściciele psów starszych i schorowanych, którym to szczególnie ciężko jest dostać się do łóżka swojego właściciela, bądź też na jego ukochany fotel. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także akcesoria dla małych psów, z których korzystać możecie podczas codziennych spacerów - są to obroże, smycze i szelki, które zagwarantują Twojemu pupilowi komfort i swobodę.

Pozostałe akcesoria dla chihuahua

Dla tych z Państwa, którzy dodatkami swojego pupila chcieliby zachwycić swoich najbliższych przygotowaliśmy między innymi apaszki, muszki, krawaty oraz czapki i kapelusze, które dodadzą Twojemu pupilowi szyku i uroku. Kolejnym przydatnym produktem, który początkowo może zdawać się pełnić funkcję jedynie ozdobą są majtki dla suczek na cieczkę. Po ich zakupie będziecie mogli się Państwo pożegnać z zabrudzeniami dywanów czy legowiska zwierzaka. Co ważne, produkt ten jest wielokrotnego użytku, wystarczy jedynie wsadzić do majtek wkładkę higieniczną, którą po zabrudzeniu należy wymienić, a następnie wyrzucić. Jak więc Państwo widzicie nasza firma oferuje produkty nie tylko oryginalne i nietuzinkowe, ale przede wszystkim praktyczne, które wpłyną na codzienny komfort i wygodę Twojego psa.

W tej kategorii znajdziesz:

  • Torby dla psów oraz foteliki samochodowe
  • Schodki dla psów i kotów
  • Obroże, smycze i szelki – produkty sprawdzające się na spacerach
  • Apaszki, muszki, krawaty, plecaki, czapki i kapelusze – akcesoria typowo ozdobne
  • Majtki na cieczkę dla psów

Jakie akcesoria wybrać dla swojego chihuahua?

Jeśli Twój piesek chętnie spędza czas na zewnątrz to polecamy w pierwszej kolejności wyposażyć go w akcesoria, które sprawdzą się podczas spaceru. Biorąc pod uwagę fakt, iż chihuahua to psy szczególe, polecamy także torby oraz foteliki samochodowe, które umożliwią Twojemu pupilowi stałe przebywanie z Tobą, a co za tym idzie Wasza relacja umocni się. Jeżeli chodzi o resztę artykułów to nie chcemy Państwu niczego narzucać, bowiem każdy pies jest inny i potrzebuje innych produktów. Jeśli więc zastanawiacie się Państwo czego potrzebuje Wasz pupil to w pierwszej kolejności przeanalizujcie jego styl życia, aktywności, które chętnie wykonuje oraz temperament – nie każdy pupil bowiem będzie chętnie jeździł w samochodzie, korzystając z fotelika, czy też “spacerował” po mieście w torbie u swojego właściciela.