Czarny fotelik samochodowy dla psa z haftem

Kod produktu: AKFO 0582
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje

Zewnętrzna strona obicia fotelika samochodowego wykonana została z czarnej, odpornej na zadrapania i zniszczenia bawełny, natomiast środek uszyty został z ciepłego i miękkiego futerka minky w tym samym kolorze. Wewnętrzna tkanina, futerko minky, doskonale otuli zwierze do snu. Na jednej ze ścianek wewnątrz fotelika umieszczony został bardzo ładny haft przedstawiający zarys małego psa. Wsad posłania stanowi duża ilość kulki silikonowej, dzięki której produkt jest niezwykle komfortowy. Aby wpłynąć na bezpieczeństwo zwierzęcia, które będzie podróżować ze swoim właścicielem, zdecydowaliśmy się na zastosowanie kilku zabezpieczeń, które ułatwią przemieszczanie się. Fotelik samochodowy z tyłu posiada zapięcia, które przymocowane do pasów bezpieczeństwa, zapobiegać będą przemieszczaniu się legowiska po całym samochodzie. Wewnątrz posłania znajdziecie Państwo także krótką smyczkę, która przypięta do obroży pieska, uniemożliwi mu poruszanie się poza jego wnętrzem, jednak pozwoli mu na obserwowanie zmieniającego się otoczenia przez szybę.

W razie zabrudzeń fotelik samochodowy dla psa z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty (maksymalnie 800) oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. Należy także pamiętać o tym, by przed praniem z jednej ze ścianek bocznych wyciągnać usztywnienie.

Uwaga: Prezentowany przez nas fotelik samochodowy ma na celu poprawę bezpieczeństwa Waszego a także psa podczas jazdy samochodem. Proszę jednak pamiętać że nie jest on gwarantem stuprocentowego bezpieczeństwa psa podczas wypadku.

Wymiary fotelika:

  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość: 20 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie