Czerwony fotelik samochodowy dla psa z haftem

Kod produktu: AKFO 0581
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje

Zewnętrzna strona fotelika samochodowego dla psa obszyta została czarną, wytrzymałą na zadrapania bawełną, natomiast jego środek wyściełany został czerwonym futerkiem, które posiada strukturę małych wypustek (futerko minky). Wsad legowiska kulka silikonowa, dzięki której produkt jest lekki i wygodny. Tylne oparcie fotelika ozdobione zostało haftem przedstawiającym małego pieska. Nasz nowy produkt wyposażony został w szereg zabezpieczeń, dzięki którym będziesz miał gwarancję, iż Twój pies nie będzie się przemieszczał po samochodzie, a przy tym przeszkadzał w prowadzeniu samochodu. Dzięki mocowaniom z tyłu legowiska, które przypina się do pasów bezpieczeństwa masz gwarancję, iż legowisko pozostanie przez cały czas w tym samym miejscu, a dzięki krótkiej smyczy zamocowanej do ścianki bocznej fotelika pupil może poruszać się tylko i wyłącznie w jego obrębie (jest ona przypinana do obroży czworonoga).

W razie zabrudzeń fotelik samochodowy dla psa z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty (maksymalnie 800) oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. Należy także pamiętać o tym, by przed praniem z jednej ze ścianek bocznych wyciągnać usztywnienie.

Uwaga: Prezentowany przez nas fotelik samochodowy ma na celu poprawę bezpieczeństwa Waszego a także psa podczas jazdy samochodem. Proszę jednak pamiętać że nie jest on gwarantem stuprocentowego bezpieczeństwa psa podczas wypadku.

Wymiary fotelika:

  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość: 20 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również