Strona główna Akcesoria Akcesoria Foteliki samochodowe Foteliki samochodowe Ecru fotelik samochodowy dla psa z haftem Ecru fotelik samochodowy dla psa z haftem

Ecru fotelik samochodowy dla psa z haftem

rozmiar cena ilość
  45 x 20 x 60 150.00 zł   szt
powrót drukuj
Kod produktu: AKFO 0579

Widoczny na zdjęciach model fotelika samochodowego dla psa wykonany został z dwóch rodzajów tkanin. Zewnętrzne obicie posłania wykonane zostało z czarnej bawełny, natomiast środek uszyty został z delikatnego futerka w kolorze ecru. Wewnętrzna tkanina posiada również na całej swojej powierzchni niewielkie wypustki, które dodają uroku całości. Na jednej ze ścianek wewnątrz fotelika umieszczony został bardzo ładny haft przedstawiający zarys małego pieska. Nasz fotelik samochodowy został wyposażony w specjalne mocowania, dzięki którym można go przypiąć do pasów bezpieczeństwa znajdujących się na tylnej kanapie pojazdu oraz krótką smyczkę, którą można przypiąć do szelek zwierzaka.

W razie zabrudzeń fotelik samochodowy dla psa z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty (maksymalnie 800) oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. Należy także pamiętać o tym, by przed praniem z jednej ze ścianek bocznych wyciągnać usztywnienie.

Uwaga: Prezentowany przez nas fotelik samochodowy ma na celu poprawę bezpieczeństwa Waszego a także psa podczas jazdy samochodem. Proszę jednak pamiętać że nie jest on gwarantem stuprocentowego bezpieczeństwa psa podczas wypadku.

Wymiary fotelika:

  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość: 20 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.