Fotelik samochodowy dla psa czarny książę

Kod produktu: AKFO 0577
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje

Zewnętrzna strona fotelika samochodowego dla psa obszyta została czarną bawełną, natomiast środek produktu obity został bardzo miękkim i delikatnym w dotyku, czarnym futerkiem. Fotelik wypchany został dużą ilością drobnej kulki silikonowej, dzięki czemu jest bardzo wygodny i komfortowy. Dodatkowo wysokie ścianki posłania sprawią, że zwierzę nie wypadnie z niego nawet podczas bardzo ostrych zakrętów. W środku fotelika umieszczona została regulowana mini smycz, którą przypina się psu do obroży lub szelek. Jej zadaniem jest powstrzymanie psa przed niekontrolowanym przemieszczaniem się wewnątrz całego samochodu. Również sam fotelik wyposażony został w komplet troków mocowanych do pasów bezpieczeństwa, dzięki którym produkt pozostaje na swoim miejscu. Dbając o szczegóły i wygląd zdecydowaliśmy się ponadto na przyozdobienie posłania srebrnym haftem, który przedstawia napis „Prince” oraz anielskimi skrzydłami.

W razie zabrudzeń fotelik samochodowy dla psa z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty (maksymalnie 800) oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. Należy także pamiętać o tym, by przed praniem z jednej ze ścianek bocznych wyciągnać usztywnienie.

Uwaga: Prezentowany przez nas fotelik samochodowy ma na celu poprawę bezpieczeństwa Waszego a także psa podczas jazdy samochodem. Proszę jednak pamiętać że nie jest on gwarantem stuprocentowego bezpieczeństwa psa podczas wypadku.

Wymiary fotelika:

  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość: 20 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również