Fotelik samochodowy dla psa krówka

Kod produktu: AKFO 0574
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje

Zewnętrzna strona fotelika samochodowego dla psa wykonana została z lekko usztywnionej kodury w czarnym kolorze, zaś środek wyściełany został białym futerkiem z nadrukowanymi czarnymi łatkami przypominającymi skórę krowy. Wysokie oparcie fotelika od środka wypełnione zostało mięciutkimi i bardzo sprężystymi kulkami silikonu przez co produkt zyskuje na sprężystości i komforcie. Mając na uwadze bezpieczeństwo transportu Państwa psa nasz produkt wyposażony został w szereg uchwytów oraz zapięć, dzięki którym fotelik stabilnie umocowany jest na tylnej kanapie. Dodatkowo wewnątrz legowiska została zamontowana mini smycz (montowana do obroży lub szelek psa) której zadaniem jest ograniczenie spacerów psa po całym samochodzie. Dbając o walory estetyczne produku zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiej aplikacji - w omawianym przypadku jest to średniej wielkości logo naszej firmy, które ozdobiliśmy drobnymi kryształkami cyrkonii.

W razie zabrudzeń fotelik samochodowy dla psa z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty (maksymalnie 800) oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. Należy także pamiętać o tym, by przed praniem z jednej ze ścianek bocznych wyciągnać usztywnienie.

Uwaga: Prezentowany przez nas fotelik samochodowy ma na celu poprawę bezpieczeństwa Waszego a także psa podczas jazdy samochodem. Proszę jednak pamiętać że nie jest on gwarantem stuprocentowego bezpieczeństwa psa podczas wypadku.

Wymiary fotelika:

  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość: 20 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (5/5) Dodaj opinie o produkcie
| Dodane przez:
Fotelik dla psa
Wygodny, praktyczny i bardzo ładny fotelik samochodowy dla pieska. Pasuje do czarnej tapicerki. Moja psina bardzo lubi w nim podróżować.
Ocena: 5 5.0
Polecamy Również