Fotelik samochodowy dla psa niebieski książę

Kod produktu: AKFO 0571
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje

Zewnętrzna strona fotelika samochodowego dla psa uszyta została z czarnej bawełny, natomiast od środka kanapa obita została miłym w dotyku futerkiem w kolorze jasnego błękitu. Zarówno ścianki boczne, jak i dolna część fotelika wypełnione zostały sztucznym puchem, który gwarantuje psu maksymalny komfort podczas jazdy nawet po wyboistej drodze. Produkt wyposażony został również w krótką smycz, którą przypina się do obroży, dzięki której pies pozostaje cały czas na swoim miejscu i nie przeszkadza w prowadzeniu samochodu. Również sam fotelik wyposażono w uchwyty zapinane do pasów bezpieczeństwa, co daje gwarancję, iż zostanie on w tym samym miejscu przez cały okres trwania podróży. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie haftu przedstawiającego napis Prince oraz anielskie skrzydła.

W razie zabrudzeń fotelik samochodowy dla psa z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty (maksymalnie 800) oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. Należy także pamiętać o tym, by przed praniem z jednej ze ścianek bocznych wyciągnać usztywnienie.

Uwaga: Prezentowany przez nas fotelik samochodowy ma na celu poprawę bezpieczeństwa Waszego a także psa podczas jazdy samochodem. Proszę jednak pamiętać że nie jest on gwarantem stuprocentowego bezpieczeństwa psa podczas wypadku.

Wymiary fotelika:

  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość: 20 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie