Fotelik samochodowy dla psa panterka

Kod produktu: AKFO 0575
Cena: 150.00
Produkt archiwalny
Informacje

W omawianym przypadku zewnętrzna strona foteliku samochodowego dla psa obszyta została czarną kodurą, zaś wnętrze obite zostało delikatnym futerkiem w beżowo-czarne cętki pantery. W celu poprawienia wizualnych walorów fotelika tylna ścianka produktu przyozdobiona została niewielkim logo naszej firmy. Nasz fotelik samochodowy jest bardzo szybki i łatwy w montażu – za pomocą pasów bezpieczeństwa przypina się go do fotela pasażera lub tylnej kanapy, dzięki czemu nawet podczas bardzo energicznych hamowań samochodu pozostaje on na swoim miejscu. Produkt wyposażony został również w mini smycz,  dzięki której pies przez całą podróż samochodem pozostaje na swoim miejscu. Sama smycz jest na tyle długa, że pupil może swobodnie podróżować w foteliku a także obserwować co interesującego dzieje się za oknem.

W razie zabrudzeń fotelik samochodowy dla psa z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty (maksymalnie 800) oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. Należy także pamiętać o tym, by przed praniem z jednej ze ścianek bocznych wyciągnać usztywnienie.

Uwaga: Prezentowany przez nas fotelik samochodowy ma na celu poprawę bezpieczeństwa Waszego a także psa podczas jazdy samochodem. Proszę jednak pamiętać że nie jest on gwarantem stuprocentowego bezpieczeństwa psa podczas wypadku.

Wymiary fotelika:

  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość: 20 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również