Fotelik samochodowy dla psa różowa księżniczka

Kod produktu: AKFO 0570
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje

Przedstawiony na zdjęciu powyżej model fotelika samochodowego dla psa został zaprojektowany tak aby pomieścić w sobie pupila którego waga ciała nie przekracza 6-7 kg. Zewnętrzna strona fotelika uszyta została z czarnej kodury, zaś jego środek przyozdobiliśmy miłym w dotyku, różowym futerkiem, tak by zagwarantować Twojemu pupilowi komfort na najwyższym poziomie. Zarówno boki, jak i sama poduszka fotelika od środka wypchane zostały bardzo miękkim i sprężystym materiałem w postaci dużej ilości kuleczek silikonu. Wysokie i miękkie ścianki boczne amortyzować będą każdy zakręt, czy gwałtowne zahamowanie, dlatego też możecie być spokojni o komfort i wygodę swojego pupila. Wewnątrz fotelika znajdziecie Państwo ponadto krótką smyczkę, która przypięta do obroży psa uniemożliwi mu przemieszczanie się po samochodzie. Również sam fotelik wyposażono w uchwyty zapinane do pasów bezpieczeństwa, dzięki czemu nie będzie się on bezwładnie przemieszczał po samochodzie. Dbając o walory estetyczne, zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej. Na zdjęciach widocznych poniżej przedstawiony został wariant dla suczki z napisem "Princess" i niewielką koroną.

W razie zabrudzeń fotelik samochodowy dla psa z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty (maksymalnie 800) oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. Należy także pamiętać o tym, by przed praniem z jednej ze ścianek bocznych wyciągnać usztywnienie.

Uwaga: Prezentowany przez nas fotelik samochodowy ma na celu poprawę bezpieczeństwa Waszego a także psa podczas jazdy samochodem. Proszę jednak pamiętać że nie jest on gwarantem stuprocentowego bezpieczeństwa psa podczas wypadku.

Wymiary fotelika:

  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość: 20 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie