Fotelik samochodowy dla psa różowy tygrysek

Kod produktu: AKFO 0576
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje

Zewnętrzna strona fotelika samochodowego dla psa uszyta została z czarnej kodury, zaś jego środek przyozdobiliśmy delikatnym futerkiem w czarno-różowe paski. Zarówno boki jak i sama poduszka fotelika od środka wypchane zostały bardzo miękkim i sprężystym materiałem w postaci pięciomilimetrowych kuleczek silikonu. Wysokie ścianki boczne zapobiegają wypadnięciu psa z fotelika nawet w trakcie dokonywania bardzo ostrych zakrętów czy też hamowań. Dodatkowo wewnątrz fotelika zamocowana została krótka smycz (przypinana do obroży lub szelek psa) dzięki której pupil przez cały czas podróży pozostaje niezmiennie na swoim miejscu. Również sam fotelik wyposażono w uchwyty zapinane do pasów bezpieczeństwa. Dbając o walory estetyczne produku zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiej aplikacji - w omawianym przypadku jest to średniej wielkości logo naszej firmy, które ozdobiliśmy drobnymi kryształkami cyrkonii.

W razie zabrudzeń fotelik samochodowy dla psa z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty (maksymalnie 800) oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. Należy także pamiętać o tym, by przed praniem z jednej ze ścianek bocznych wyciągnać usztywnienie.

Uwaga: Prezentowany przez nas fotelik samochodowy ma na celu poprawę bezpieczeństwa Waszego a także psa podczas jazdy samochodem. Proszę jednak pamiętać że nie jest on gwarantem stuprocentowego bezpieczeństwa psa podczas wypadku.

Wymiary fotelika:

  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość: 20 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie