Fotelik samochodowy dla psa zebra

Kod produktu: AKFO 0573
Cena: 150.00
Produkt archiwalny
Informacje

Zewnętrzna strona fotelika samochodowego dla psa wykonana została z lekko usztywnionej kodury w czarnym kolorze, zaś jego wnętrze wyściełano eleganckim futerkiem z nadrukiem czarno-białych pasków do złudzenia przypominających skórę afrykańskiej zebry. Grube i puszyste ścianki boczne siedziska wypchane zostały drobnymi kulkami silikonowymi, dzięki czemu cały produkt jest niezwykle lekki i sprężysty. Fotelik samochodowy wyposażony został także w specjalne uchwyty, które zapięte do pasów uniemożliwią mu zmianie położenia, oraz krótką smyczkę, którą można przypiąć do szelek bądź też obroży psa. Dbając o walory estetyczne produku zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiej aplikacji - w omawianym przypadku jest to średniej wielkości logo naszej firmy, które ozdobiliśmy drobnymi kryształkami cyrkonii.

W razie zabrudzeń fotelik samochodowy dla psa z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty (maksymalnie 800) oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. Należy także pamiętać o tym, by przed praniem z jednej ze ścianek bocznych wyciągnać usztywnienie.

Uwaga: Prezentowany przez nas fotelik samochodowy ma na celu poprawę bezpieczeństwa Waszego a także psa podczas jazdy samochodem. Proszę jednak pamiętać że nie jest on gwarantem stuprocentowego bezpieczeństwa psa podczas wypadku.

Wymiary fotelika:

  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość: 20 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie