Fotelik samochodowy dla psa żyrafa

Kod produktu: AKFO 0572
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje

Zewnętrzna strona fotelika samochodowego dla psa została obszyta czarną kodurą, która odporna jest na przetarcia oraz zabrudzenia jakie mogą powstać w trakcie jej użytkowania, natomiast środek produktu wyściełany został bardzo miękkim i delikatnym w dotyku futerkiem z nadrukiem beżowo-brązowych łatek do złudzenia przypominających skórę afrykańskiej żyrafy. Fotelik-siedzisko samochodowe wypchane zostało sporą ilością drobnych kulek silikonowych, dzięki czemu jest ono bardzo miękkie i wygodne – leżący w nim piesek poczuje się w nim naprawdę komfortowo. Dodatkowo wysokie ścianki posłania sprawiają że zwierzę nie wypadnie z niego nawet podczas bardzo ostrych zakrętów. Nasz nowy produkt wyposażony został ponadto w klamerki, które przypięte do zapięć pasów utrzymają go w jednym miejscu oraz w niedługą smyczkę, którą można przypiąć do obroży psa.

W razie zabrudzeń fotelik samochodowy dla psa z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty (maksymalnie 800) oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. Należy także pamiętać o tym, by przed praniem z jednej ze ścianek bocznych wyciągnać usztywnienie.

Uwaga: Prezentowany przez nas fotelik samochodowy ma na celu poprawę bezpieczeństwa Waszego a także psa podczas jazdy samochodem. Proszę jednak pamiętać że nie jest on gwarantem stuprocentowego bezpieczeństwa psa podczas wypadku.

Wymiary fotelika:

  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość: 20 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie