Jasnopopielaty fotelik samochodowy dla psa z haftem

Kod produktu: AKFO 0578
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje

Widoczny na zdjęciu model foteliku samochodowego dla psa uszyty został z dwóch rodzajów tkaniny. Zewnętrzna strona produktu uszyta została z czarnej bawełny, natomiast od środka kanapa obita została delikatnym futerkiem w kolorze jasnego popielu. Zarówno ścianki boczne jak i dolna część fotelika wypełnione zostały dużą ilością kulki silokonowej, która to gwarantuje psu maksymalny komfort podczas jazdy nawet po wyboistej drodze. Produkt wyposażony został również w krótką smycz, którą przypina się do obroży dzięki której pies pozostaje cały czas na swoim miejscu oraz w zatrzaski, które przypięte zostaną do pasów sprawią, iż produkt pozostanie niezmiennie w tym samym miejscu. Fotelik ozdobiony został również bardzo ładną haftowaną grafiką przedstawiającą małego pieska.

W razie zabrudzeń fotelik samochodowy dla psa z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty (maksymalnie 800) oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. Należy także pamiętać o tym, by przed praniem z jednej ze ścianek bocznych wyciągnać usztywnienie.

Uwaga: Prezentowany przez nas fotelik samochodowy ma na celu poprawę bezpieczeństwa Waszego a także psa podczas jazdy samochodem. Proszę jednak pamiętać że nie jest on gwarantem stuprocentowego bezpieczeństwa psa podczas wypadku.

Wymiary fotelika:

  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość: 20 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również