Popielaty fotelik samochodowy dla psa

Kod produktu: AKFO 0585
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje

Zewnętrzna strona fotelika samochodowego dla psa wykonana została z czarnej bawełny, natomiast jego środek obszyty został gładkim futerkiem koloru antracytowego (popielaty). Warto również wspomnieć o wygodzie siedziska – otóż dzięki super miękkim i sprężystym wypełnieniom (kulka silikonowa) jakie zostały wykorzystane podczas produkcji tego siedziska może bez pieszych przeszkód podróżować w samochodzie kilka godzin nie odczuwając żadnego dyskomfortu. Posłanie posiada ponadto specjalne uchwyty mocowane do pasów bezpieczeństwa dzięki którym jest on na sztywno przytwierdzony do fotela pasażera lub tylnej kanapy. Drugim bardzo ważnym elementem mającym wpływ na bezpieczeństwo jest specjalna regulowana smycz, którą umieściliśmy wewnątrz siedziska. Przypinając ją do obroży lub szelek pupila ograniczamy mu całkowicie poruszanie wewnątrz auta. Dbając o walory estetyczne produku zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiej aplikacji - w omawianym przypadku jest to średniej wielkości logo naszej firmy, które ozdobiliśmy drobnymi kryształkami cyrkonii.

W razie zabrudzeń fotelik samochodowy dla psa z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty (maksymalnie 800) oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. Należy także pamiętać o tym, by przed praniem z jednej ze ścianek bocznych wyciągnać usztywnienie.

Uwaga: Prezentowany przez nas fotelik samochodowy ma na celu poprawę bezpieczeństwa Waszego a także psa podczas jazdy samochodem. Proszę jednak pamiętać że nie jest on gwarantem stuprocentowego bezpieczeństwa psa podczas wypadku.

Wymiary fotelika:

  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość: 20 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również