Różowy fotelik samochodowy dla psa z haftem

Kod produktu: AKFO 0583
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje

Zewnętrzne obicie fotelika samochodowego dla psa wykonane zostało z czarnej, odpornej na zadrapania i zniszczenia bawełny, natomiast środek uszyty został z ciepłego i miękkiego futerka w kolorze amarantowym (futerko minky). Na jednej ze ścianek wewnątrz fotelika umieszczony został bardzo ładny haft przedstawiający zarys małego psa. Wsad posłania stanowi duża ilość kulki silikonowej, która to bezpośrednio wpływa na wygodę i komfort zwierzęcia. Fotelik samochodowy z tyłu posiada zapięcia, które przymocowane do pasów bezpieczeństwa, zapobiegać będą przemieszczaniu się legowiska po całym samochodzie. Wewnątrz posłania znajdziecie Państwo także krótką smyczkę, która przypięta do obroży pieska, uniemożliwi mu poruszanie się poza jego wnętrzem.

W razie zabrudzeń fotelik samochodowy dla psa z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty (maksymalnie 800) oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. Należy także pamiętać o tym, by przed praniem z jednej ze ścianek bocznych wyciągnać usztywnienie.

Uwaga: Prezentowany przez nas fotelik samochodowy ma na celu poprawę bezpieczeństwa Waszego a także psa podczas jazdy samochodem. Proszę jednak pamiętać że nie jest on gwarantem stuprocentowego bezpieczeństwa psa podczas wypadku.

Wymiary fotelika:

  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość: 20 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie