Stalowy fotelik samochodowy dla psa z haftem

Kod produktu: AKFO 0580
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje

Widoczny na zdjęciach model fotelika samochodowego dla psa wykonany został z dwóch rodzajów tkaniny. Zewnętrzna strona produktu obszyta została czarną bawełną, natomiast jego środek wyściełany został delikatnym futerkiem koloru stalowego. Produkt od wewnątrz wypchany został dużą ilością kulki silikonowej, dzięki czemu jest bardzo lekki i niezwykle wygodny. Tylne oparcie fotelika ozdobione zostało bajecznym haftem przedstawiającym małego pieska. Nasz fotelik samochodowy wyposażony został w specjalne zapięcia, które mocuje się do pasów bezpieczeństwa w samochodzie, oraz w krótką smyczkę, którą można przypiąć do obroży, bądź też szelek psa.

W razie zabrudzeń fotelik samochodowy dla psa z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty (maksymalnie 800) oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. Należy także pamiętać o tym, by przed praniem z jednej ze ścianek bocznych wyciągnać usztywnienie.

Uwaga: Prezentowany przez nas fotelik samochodowy ma na celu poprawę bezpieczeństwa Waszego a także psa podczas jazdy samochodem. Proszę jednak pamiętać że nie jest on gwarantem stuprocentowego bezpieczeństwa psa podczas wypadku.

Wymiary fotelika:

  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość: 20 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również