Czerwone majtki dla psa na cieczkę

Kod produktu: AKMA 0604
Cena: 13.00
Produkt archiwalny
Informacje

WYPRZEDAŻ 50%

Produkt wyprzedażowy dostępny jest w rozm. 1,2,3. Wyprzedaż trwa do wyczrepania zapasów.

Nasza firma od kilku lat posiada w swojej ofercie specjalne majtki na cieczkę dla małych oraz średnich psów, które nie tylko sprawdzają się w każdej sytuacji, ale również dodają pupilowi niepowtarzalnego uroku osobistego. Przykładem może być prezentowany przez nas czerwono-czarny model, który uszyty został w całości z wysokogatunkowej, lekko rozciągliwej dzianiny. Materiał ten doskonale przylega do ciała psa dzięki czemu wkładka higieniczna umieszczona wewnątrz majtek pozostaje ciągle na swoim miejscu. Dodatkowym zabezpieczeniem przed przesuwaniem się majtek po ciele pupila jest szeroka taśma opasająca lędźwie pupila. Majtki ma cieczkę wykończone zostały czarną lamówką a na górnym ich rancie przyszyta została bardzo ładna falbanka w czarnym kolorze. Całość prezentuje się niesamowicie elegancko.

W razie zabrudzeń zaleca się pranie ręczne produktu i pozostawienie do swobodnego wyschnięcia.

Rozmiary majtek:

Rozmiar Waga psa Przykładowa rasa
1 psy ważące do 2 kg Chihuachua, Yorkshire, Pinczer miniaturowy
2 psy ważące od 2 kg do 3,5 kg Grzywacz, Pinczer, Yorkshire, Maltańczyk, Pudel
3 psy ważące od 3,5 kg do 5 kg Grzywacz, Shi-Tzu, Mops, Westie, Jack russel

 

  • maksymalna szerokość gumy w rozm. 1 - ok. 29 cm ( proszę pamiętać o możliwości regulacji oraz o fakcie możliwości naciągnięcia )
  • maksymalna szerokość gumy w rozm. 2 - ok. 34 cm ( proszę pamiętać o możliwości regulacji oraz o fakcie możliwości naciągnięcia )
  • maksymalna szerokość gumy w rozm. 3 - ok. 39 cm ( proszę pamiętać o możliwości regulacji oraz o fakcie możliwości naciągnięcia )

Uwaga!

Podane wymiary są wymiarami szacunkowymi i mogą odbiegać nieco od podanych.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również