Majtki dla psa na cieczkę w czarno-złotą kratkę

Kod produktu: AKMA 0611
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
26.00 szt
26.00 szt
26.00 szt
Informacje

Delikatny, ale jednocześnie przewiewny i lekki materiał z którego korzystaliśmy przy produkcji majtek sprawi, że Twojemu czworonogowi będzie bardzo wygodnie, a przy tym nie będzie się pocił. Elegancka, czarno-złota, nabłyszczana tkanina doskonale zadba o to, aby podkreślić wszystkie zalety Twojego czworonożnego przyjaciela. Aby jeszcze lepiej zadbać o higienę suczki polecamy Państwu umieścić w majtkach wkładkę higieniczną, która będzie się dobrze trzymać ze względu na delikatne gumeczki, które wszyste zostały od spodu produktu. Majtki obszyte zostały czarną gumką, dzięki której doskonale dopasowują się one do kształtów anatomicznych zwierzęcia. Po jej zabrudzeniu wystarczy tylko ją wymienić na świeżą zapewniając suczce komfort. Aby nieco rozweselić całość zdecydowaliśmy się ozdobić majtki delikatną, ale wyrazistą, czarną falbanką. Majtki dla psa (suczki) zapinane są na regulowane zatrzaski, co jeszcze lepiej wpłynie na jej komfort i wygodę.

W razie zabrudzeń zaleca się pranie ręczne produktu i pozostawienie do swobodnego wyschnięcia.

Rozmiary majtek:

Rozmiar Waga psa Przykładowa rasa
1 psy ważące do 2 kg Chihuachua, Yorkshire, Pinczer miniaturowy
2 psy ważące od 2 kg do 3,5 kg Grzywacz, Pinczer, Yorkshire, Maltańczyk, Pudel
3 psy ważące od 3,5 kg do 5 kg Grzywacz, Shi-Tzu, Mops, Westie, Jack russel

 

  • maksymalna szerokość gumy w rozm. 1 - ok. 29 cm ( proszę pamiętać o możliwości regulacji oraz o fakcie możliwości naciągnięcia )
  • maksymalna szerokość gumy w rozm. 2 - ok. 34 cm ( proszę pamiętać o możliwości regulacji oraz o fakcie możliwości naciągnięcia )
  • maksymalna szerokość gumy w rozm. 3 - ok. 39 cm ( proszę pamiętać o możliwości regulacji oraz o fakcie możliwości naciągnięcia )

Uwaga!

Podane wymiary są wymiarami szacunkowymi i mogą odbiegać nieco od podanych.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również