Majtki dla psa na cieczkę w niebiesko-czarną kratkę

Kod produktu: AKMA 0605
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
26.00 szt
26.00 szt
26.00 szt
Informacje

Elegancka, nabłyszczana, niebiesko-czarna tkanina z której korzystaliśmy przy produkcji majtek dla psa na cieczkę, a która skontrastowana została odcieniami bieli doskonale zadba o to, aby podkreślić wszystkie zalety Twojego czworonożnego przyjaciela. Aby jeszcze lepiej zadbać o higienę suczki polecamy Państwu umieścić w majtkach wkładkę higieniczną, która będzie się dobrze trzymać ze względu na delikatne gumeczki, które wszyste zostały od spodu produktu. Majtki obszyte zostały czarną gumką, dzięki której doskonale dopasowują się one do kształtów anatomicznych zwierzęcia. Po jej zabrudzeniu wystarczy tylko ją wymienić na świeżą zapewniając suczce komfort. Aby doskonale wykończyć całość zdecydowaliśmy się ozdobić majtki delikatną, ale wyrazistą, czarną falbanką.

W razie zabrudzeń zaleca się pranie ręczne produktu i pozostawienie do swobodnego wyschnięcia.

Rozmiary majtek:

Rozmiar Waga psa Przykładowa rasa
1 psy ważące do 2 kg Chihuachua, Yorkshire, Pinczer miniaturowy
2 psy ważące od 2 kg do 3,5 kg Grzywacz, Pinczer, Yorkshire, Maltańczyk, Pudel
3 psy ważące od 3,5 kg do 5 kg Grzywacz, Shi-Tzu, Mops, Westie, Jack russel

 

  • maksymalna szerokość gumy w rozm. 1 - ok. 29 cm ( proszę pamiętać o możliwości regulacji oraz o fakcie możliwości naciągnięcia )
  • maksymalna szerokość gumy w rozm. 2 - ok. 34 cm ( proszę pamiętać o możliwości regulacji oraz o fakcie możliwości naciągnięcia )
  • maksymalna szerokość gumy w rozm. 3 - ok. 39 cm ( proszę pamiętać o możliwości regulacji oraz o fakcie możliwości naciągnięcia )

Uwaga!

Podane wymiary są wymiarami szacunkowymi i mogą odbiegać nieco od podanych.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również