Strona główna Akcesoria Akcesoria Majtki dla psów Majtki dla psów Majtki dla psa na cieczkę w zielono-czarną kratkę Majtki dla psa na cieczkę w zielono-czarną kratkę

Majtki dla psa na cieczkę w zielono-czarną kratkę

rozmiar cena ilość
  rozmiar 1 26.00 zł   szt
  rozmiar 2 26.00 zł   szt
  rozmiar 3 26.00 zł   szt
powrót drukuj
Kod produktu: AKMA 0609

Poniżej przedstawiamy Państwu majtki dla psa (suczki) o niepowtarzalnym zestawieniu kolorystycznym zielono-biało-czarnej kraty. Wykonane są one z cienkiego, przewiewnego materiału, a obszyte gumką w kolorze czarnym. Dzięki niej idealnie dopasowują się do budwy anatomicznej psa (suczki). Wierzchnią ich warstwę zdobi nietuzinkowa czarna koronka. Od spodu wszyte są delikatne gumeczki, które zapewniają stabilne utrzymanie wkładki. Majtki dla psa (suczki) zapinane są na regulowane zatrzaski (jeśli regulacja okaże się zbyt duża można ją przyciąć. Należy pamiętać o przypaleniu końców gumki aby się nie snuły).

W razie zabrudzeń zaleca się pranie ręczne produktu i pozostawienie do swobodnego wyschnięcia.

Rozmiary majtek:

Rozmiar Waga psa Przykładowa rasa
1 psy ważące do 2 kg Chihuachua, Yorkshire, Pinczer miniaturowy
2 psy ważące od 2 kg do 3,5 kg Grzywacz, Pinczer, Yorkshire, Maltańczyk, Pudel
3 psy ważące od 3,5 kg do 5 kg Grzywacz, Shi-Tzu, Mops, Westie, Jack russel

 

  • maksymalna szerokość gumy w rozm. 1 - ok. 29 cm ( proszę pamiętać o możliwości regulacji oraz o fakcie możliwości naciągnięcia )
  • maksymalna szerokość gumy w rozm. 2 - ok. 34 cm ( proszę pamiętać o możliwości regulacji oraz o fakcie możliwości naciągnięcia )
  • maksymalna szerokość gumy w rozm. 3 - ok. 39 cm ( proszę pamiętać o możliwości regulacji oraz o fakcie możliwości naciągnięcia )

Uwaga!

Podane wymiary są wymiarami szacunkowymi i mogą odbiegać nieco od podanych.

dla psa