Strona główna Akcesoria Akcesoria Muszki i krawaty Muszki i krawaty Krawat dla psa w niebiesko-białą kratę Krawat dla psa w niebiesko-białą kratę

Krawat dla psa w niebiesko-białą kratę

rozmiar cena ilość
  rozmiar 1 25.00 zł   szt
  rozmiar 2 25.00 zł   szt
  rozmiar inny 25.00 zł   szt
powrót drukuj
Kod produktu: AKMU 0587

Kiedy patrzymy na nasz nowy krawacik na pierwszy plan rzuca się w oczy błękitno-biała krata tworząca zgrabnie prezentujące się połączenie, a ponadto całość wzbogacają srebrne i popielate dodatki. Do wykonania owego produktu wykorzystano elegancki materiał, który optycznie wysmukla sylwetkę czworonoga oraz uszlachetnia jego wygląd zewnętrzny. Krawat przytwierdzony został do czarnej gumki zapinanej na zatrzaski, która dzięki swoim właściwościom bezproblemowo dopasowuje się do budowy ciała zwierzaka. Gumkę można regulować (jeśli regulacja okaże się zbyt duża można ją przyciąć. Należy pamiętać o przypaleniu końców gumki aby się nie snuły), co pozwoli na dopasowanie obwodu produktu do szyi czworonoga.

Krawat należy prać ręcznie w niezbyt gorącej wodzie, następnie dokładnie wytrzeć w ręcznik, uformować kształt oraz zostawić do swobodnego wyschnięcia.

Produkt występuje w dwóch rozmiarach:

 
Rozmiar Wymiary krawata Obwód szyi
rozmiar 1

15 cm długość (w najdłuższym miejscu),
7,5 cm szerokość (w najszerszym miejscu)

26 cm - 32 cm (regulacja co 2 cm)
rozmiar 2

20 cm długość (w najdłuższym miejscu),
10 cm szerokość (w najszerszym miejscu)

40 cm - 48 cm (regulacja co 2 cm)
rozmiar inny  - podany przez klienta indywidualny obwód szyi psa


Uwaga!
Podane wymiary są wymiarami szacunkowymi i mogą odbiegać nieco od podanych.