Strona główna Akcesoria Akcesoria Obroże dla psów Obroże dla psów Biała obroża dla psa z imieniem Biała obroża dla psa z imieniem

Biała obroża dla psa z imieniem

rozmiar cena ilość
  30 cm x 1,5 cm 84.00 zł   szt
  35 cm x 2 cm 84.00 zł   szt
  40 cm x 2 cm 84.00 zł   szt
powrót drukuj
Kod produktu: AK 183
Jeśli szukasz prawdziwie ekstrawaganckiego dodatku dla swojego psa to z pewnością zainteresuje Cię wspaniała obroża z najnowszej kolekcji marki Chihuahua Design. Ten nietuzinkowy element psiej garderoby został wykonany w całości z bardzo miękkiej, cielęcej skóry. Wszystkie uchwyty oraz zapięcie wykonano z chromoniklu. Obroża posiada również specjalny paseczek do zawieszenia metalowych literek z których można ułożyć imię pieska. Każda literka została przyozdobiona kilkunastoma kryształkami w naturalnym kolorze które dodają całości niesamowitego wyglądu. Doskonałej jakości biała skóra w połączeniu z metalowymi okuciami to szykowny i oryginalny pomysł na letni dodatek dla Twojego psa który z pewnością zostanie zauważony przez wszystkich.
Do kompletu polecamy Państwu białą smycz.

Uwaga: Wyceniliśmy obrożę z pięcioma literkami. Istnieje możliwość dokupienia większej liczby literek (każda kolejna to koszt 8 PLN)

Różową obrożę dla psa sprzedajemy w następujących rozmiarach:

  • 30 cm x 1,5 cm
  • 35 cm x 2 cm
  • 40 cm x 2 cm
legowiska dla psów