Strona główna Akcesoria Akcesoria Torby dla psów Torby dla psów Amarantowa torba dla psa w kratkę Amarantowa torba dla psa w kratkę

Amarantowa torba dla psa w kratkę

rozmiar cena ilość
  25 x 26 x 47 140.00 zł   szt
  28 x 29 x 49 150.00 zł   szt
powrót drukuj
Kod produktu: AKTO 0672

Jako materiału wierzchniego do produkcji opisywanej torby dla psa użyliśmy bardzo ładnej i trwałej bawełny. Przyozdobiona ona została deseniem szkockiej kraty w kolorach amarantu połączonego z czernią. Wnętrze torby oraz jej górny rant obite zostały niezwykle miłym w dotyku, czarnym futerkiem. Dzięki takiej kolorystyce torba pasować będzie niemal do każdego stroju. Cała torba dla psa została dodatkowo wzmocniona stelażem z pianki poliuretanowej, co sprawia, że produkt jest bardzo lekki i nie deformuje się nawet podczas długotrwałego użytkowania. W środku niej znajduje się niewielka smycz, która przypięta do obróżki pieska uniemożliwi mu wyskoczenie z niej. Całość zasuwana jest na zamek błyskawiczny.

W razie zabrudzeń torbę dla psa z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty (maksymalnie 800) oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.