Strona główna Akcesoria Akcesoria Torby dla psów Torby dla psów Brązowa torba dla psa w kratkę Brązowa torba dla psa w kratkę

Brązowa torba dla psa w kratkę

rozmiar cena ilość
  25 x 26 x 47 140.00 zł   szt
  28 x 29 x 49 150.00 zł   szt
powrót drukuj
Kod produktu: AKTO 0670

Zewnętrzną stronę torby dla psa ozdobiliśmy beżowo-brązową bawełną z nadrukiem szkockiej kratki, natomiast jej środek obszylśmy delikatnym futerkiem w kolorze czekoladowym. Ścianki torby transportowej zostały delikatnie usztywnione przez nas płatem pianki poliuretanowej o grubości 2 cm. Brązowa torba transportowa dla psa wyposażona została w specjalny otwór przez który nasz pupil może wystawić głowę i obserwować otaczającą go okolicę. W górny rant transportówki został wszyty gruby zamek błyskawiczny, który zdecydowanie ułatwia umieszczenie naszego psa w jej środku. Torba transportowa została wyposażona w niewielką smycz którą przypina się do obroży psa - jej zadaniem jest zabezpieczenie pupila przed nieoczekiwanym wyskoczeniem z transportówki.

W razie zabrudzeń torbę dla psa z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty (maksymalnie 800) oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.