Czarno-czerwona torba dla psa Prince

Kod produktu: AKTO 0681
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
140.00 szt
150.00 szt
Informacje

Widoczny na zdjęciu powyżej produkt został wykonany w taki sposób, aby umożliwić czworonogom jak najlepszy odpoczynek. Ścianki boczne spania wykonane zostały z 3 centymetrowej pianki tapicerskiej, która doskonale izolować będzie zwierzę od zimna, oraz hałasu. Obicie nosidełka powstało dzięki wykorzystaniu dwóch eleganckich tkanin - czanego, oraz czerwonego futerka minky, których struktura nie jest gładka, a przyozdobiona dużą ilością niewielkich wypustek, dzięki czemu całość nie tylko wygląda oryginalnie, ale przede wszystkim jest miła w dotyku i bardzo wygodna dla zwierzęcia. W środku nosidełka znajduje się ponadto niewielka smycz, która przypięta do obróżki lub szelek pieska uniemożliwi mu wyskoczenie z niej, a pozwoli na obserwowanie zmieniającego się otoczenia. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie haftu na ściance bocznej. Nowością jest to, iż chcemy Państwu dać wybór jaki haft chcecie mieć Państwo na torbie. Na zdjęciach poniżej widnieje wariant dla pieska ("The Prince sleeps here"), ale istnieje także możliwość naszycia haftu dla suczki ("The Princess sleeps here"). Prosimy więc o informację w komentarzu, jaki wariant życzą sobie Państwo.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kocyk, który wykonany został dokładnie z tych samych materiałów, co widoczna na zdjęciach powyżej torba, oraz ozdobiony został tym samym haftem. Decydując się na zakup takiego kompletu zagwarantujecie swojemu pupilowi wysoki standard wypoczynku, oraz odpowiednią ochronę od zimna i przeciągów.

W razie zabrudzeń torbę dla psa z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty (maksymalnie 800) oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.

 

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie