Malinowa torba dla psa Princess

Kod produktu: AKTO 0680
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
140.00 szt
150.00 szt
Informacje

Ścianki boczne transportera dla małego psa wykonane zostały z grubego bloku pianki poliuretanowej (2 cm). Do jego obicia posłużyło nam oryginalne i miękkie w dotyku futerko w kolorze jasnego różu, które posiada stukturę małych wypustek – dzięki takiej strukturze całość nie tylko wygląda niebanalnie, ale jest też bardzo wygodna. Górny rant transportera, oraz jego wnętrze obite zostały tym samym futerkiem, różniącym się jedynie dla kontrastu kolorem, ekstrawaganckim amarantowym. Średniej długości uchwyty transportera wykonane zostały ze specjalnej taśmy nośnej, która może utrzymać udźwig kilkunastu kilogramów. Wewnątrz produktu znajdą Państwo miękką i niezwykle wygodną poduszeczkę na której piesek może uciąć sobie słodką drzemkę podczas transportu. Omawiany produkt wyposażony został również w specjalną mini smycz, którą przypina się psu do obroży. Jej zadaniem jest zabezpieczenie pupila przed niespodziewanym wyskoczeniem ze środka torby. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie średniej wielkości haftu na ściance bocznej. Na widocznych na zdjęciu powyżej zobaczyć możecie Państwo zauważyć wariant dla suczki ("Princess sleeps here"), ale na Państwa życzenie możemy stworzyć także legowisko dla pieska (z haftem "The Prince sleeps here"). Informację o tym, jaki haft wybraliście Państwo prosimy przekazać nam w komentarzu do zamówienia.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kocyk, który wykonany został dokładnie z tych samych materiałów, co widoczna na zdjęciach powyżej torba, oraz ozdobiony został tym samym haftem. Decydując się na zakup takiego kompletu zagwarantujecie swojemu pupilowi wysoki standard wypoczynku, oraz odpowiednią ochronę od zimna i przeciągów.

W razie zabrudzeń torbę dla psa z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty (maksymalnie 800) oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.

 

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie