Strona główna Akcesoria Akcesoria Torby dla psów Torby dla psów Niebieska torba hawajska dla psa Niebieska torba hawajska dla psa

Niebieska torba hawajska dla psa

rozmiar cena ilość
  28 x 29 x 49 85.00 zł   szt
powrót drukuj
Kod produktu: AKTO 0666

Do uszycia widocznej na zdjęciu powyżej torby posłużyła nam bardzo mocna bawełna w odcieniach niebiesko-białych, która przyozdobiona została motywem kwiatów. Od spodu nasza torba poszyta została wytrzymałym, białym ortalionem, dzięki czemu Twój pies w razie wysokiej temperatury na zewnątrz będzie miał zapewniony przyjemny chłód. Również wewnątrz torby znajdą Państwo niewielką poduszeczkę na której w której w razie potrzeby pupil może uciąć sobie słodką drzemkę. Wszystkie dodatki takie jak taśmy nośne, zamki (zewnętrzny i wewnętrzny) oraz lamówki zestawiono w kolorze białym. Stelaż produkty wykonany jest z odpornej na odgniecienia gąbki, dzięki czemu macie Pastwo gwarancję, iż torba posłuży Wam przez kilkanaście sezonów. Należy także zwrócić uwagę na fakt, iż torba dla psa wyposażona została w krótką smyczkę, która przypięta do obroży zwierzaka uniemożliwi mu wyskoczenie ze środka.

W razie zabrudzeń torbę dla psa z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty (maksymalnie 800) oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.