Popielato-różowa torba Princess

Kod produktu: AKTO 0685
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
140.00 szt
150.00 szt
Informacje

Ścianki boczne torby dla psa wykonane zostały z 3 centymetrowej pianki tapicerskiej i obite popielatym, miłym w dotku futerkiem, które posiada strukturę małych wybojów. Górny rant, oraz wnętrze torby przyozdobiliśmy jasnoróżowym, futerkiem, które również posiada strukturę małych min. W środku nosidełka znajduje się ponadto niewielka smycz, która przypięta do obróżki pieska uniemożliwi mu wyskoczenie z niej. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie haftu na ściance bocznej. Nowością jest to, iż chcemy Państwu dać wybór jaki haft chcecie mieć Państwo na torbie. Na zdjęciach poniżej widnieje wariant dla suczki ("The Princess sleeps here"), ale istnieje także możliwość naszycia haftu dla pieska ("The Prince sleeps here"). Prosimy więc o informację w komentarzu, jaki wariant życzą sobie Państwo. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kocyk, który wykonany został dokładnie z tych samych materiałów, co widoczna na zdjęciach powyżej torba, oraz ozdobiony został tym samym haftem. Decydując się na zakup takiego kompletu zagwarantujecie swojemu pupilowi wysoki standard wypoczynku, oraz odpowiednią ochronę od zimna i przeciągów.

W razie zabrudzeń torbę dla psa z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty (maksymalnie 800) oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.

 

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również