Strona główna Akcesoria Akcesoria Torby dla psów Torby dla psów Zielona torba dla psa w kratkę Zielona torba dla psa w kratkę

Zielona torba dla psa w kratkę

rozmiar cena ilość
  25 x 26 x 47 140.00 zł   szt
  28 x 29 x 49 150.00 zł   szt
powrót drukuj
Kod produktu: AKTO 0671

Jako materiału wierzchniego do produkcji torby dla psa użyliśmy bardzo ładnej i trwałej bawełny. Materiał ten ozdobiony został interesującym deseniem szkockiej kratki, w którą wpleciona została delikatnie połyskująca w słońcu srebrna tasiemka. Wnętrze torby oraz jej górny rant obite zostały niezwykle miłym w dotyku, pistacjowym futerkiem. Cała torba została dodatkowo wzmocniona stelażem z pianki poliuretanowej, co sprawia, że produkt jest bardzo lekki i nie deformuje się nawet podczas długotrwałego użytkowania. W środku transportówki zamontowana została niewielka smycz, którą przypiąć można do obroży czworonoga. Ma ona za zadanie zabezpieczyć pupila przed niezapowiedzianym wyskokiem. Produkt posiada również dwa średniej długości uchwyty dzięki którym możemy transportować naszego psa zarówno w dłoni jak i na ramieniu.

W razie zabrudzeń torbę dla psa z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty (maksymalnie 800) oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.