Strona główna Akcesoria Akcesoria Torby dla psów Torby dla psów Żółta torba dla psa w kratkę Żółta torba dla psa w kratkę

Żółta torba dla psa w kratkę

rozmiar cena ilość
  25 x 26 x 47 140.00 zł   szt
  28 x 29 x 49 150.00 zł   szt
powrót drukuj
Kod produktu: AKTO 0668

W przypadku widocznej na zdjęciu powyżej torby jako materiału wierzchniego wżyliśmy bardzo ładnej i trwałej bawełny w czarnym kolorze. Materiał ten ozdobiony został interesującym deseniem szkockiej kratki. Wejście do torby oraz jej górny grzbiet wykończone zostały delikatnym futerkiem w kolorze cytrynowym. Wnętrze torby również wyposażone zostało w cytrynowe futerko, dzięki czemu nasz mały chihuahua ma wrażenie jak by był okryty miękkimi poduszeczkami. Cała torba została dodatkowa wzmocniona stelażem z pianki poliuretanowej,  co sprawia, że produkt jest bardzo lekki i nie deformuje się nawet podczas długotrwałego użytkowania. W środku torby umocowana została niewielka smycz zakończona metalowym karabińczykiem - jej zadaniem jest zabezpieczenie naszego chihuahua przed niekontrolowanym wyskoczeniem z torby. Produkt posiada również dwa średniej długości uchwyty dzięki którym możemy transportować naszego psa zarówno w dłoni jak i na ramieniu.

W razie zabrudzeń torbę dla psa z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty (maksymalnie 800) oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.