Strona główna Legowiska Legowiska

Legowiska


Legowisko dla psa

Jeśli znaleźliście się Państwo na naszej stronie internetowej to prawdopodobnie jesteście w trakcie kompletowania wyprawki dla swojego nowego czworonoga, bądź też zmiany posłania psa, który już przez jakiś czas z Wami mieszka. Jesteście więc w odpowiednim miejscu, bowiem nasza firma od wielu lat specjalizuje się w projektowaniu oraz szyciu komfortowych i wygodnych legowisk dla zwierząt, które doskonale dbają o ich samopoczucie. Osobom, które nie są jeszcze dobrze obeznane w zoologicznym świecie pragniemy powiedzieć, iż przy doborze odpowiedniego spania dla swojego psa niezwykle istotne jest to, by dobrze przeanalizować jego potrzeby. Jeśli jesteście Państwo w posiadaniu małego szczeniaka, to odpowiednim krokiem będzie zainwestowanie w mniejsze posłanie, które nie przytłoczy malucha. Zastanawiacie się jednak, dlaczego jest to dobry ruch? Odpowiedź jest niezwykle prosta – zbyt duże spanie może zniechęcić małego czworonoga, a co za tym idzie nie nauczy się on spać w swoim legowisku, a będzie chciał się dostać do naszego łóżka. Jeśli jednak jesteście Państwo na naszej stronie, ponieważ szukacie nowego legowiska dla swojego psa, to zalecamy, abyście w pierwszej kolejności przeglądnęli się swojemu czworonogowi i jego potrzebom. Zastanówcie się, czy Wasz pies woli spędzać czas na otwartej przestrzeni czy też pod kocem – ponadto dokładnie zmierzcie powierzchnię, która zostanie przeznaczona dla Waszego psa lub kota, tak by wybrane przez Was legowisko zmieściło się. Ze swojej strony możemy Was jednak zapewnić, iż dołożymy wszelkich starań, aby posłanie spodobało się Waszemu pupilowi. 

Jak dobrze dobrać posłanie dla psa ?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, niezwykle istotnym faktem jest odpowiednie przeanalizowanie potrzeb i wymagań Waszego psa. Na rynku usług zoologicznych znajdziecie Państwo ogromną ilość posłań, od tych dla psów najmniejszych, takich jak chihuahua czy york, przez legowiska dla buldożków francuskich, jamników czy shih tzu, aż do takich, które sprawdzą się w domu, w którym mieszka owczarek niemiecki czy malamute. Należy pamiętać, iż odpowiedni rozmiar posłania to już połowa sukcesu, dlatego warto najpierw zmierzyć przestrzeń jaką mamy do zagospodarowania. W naszym sklepie internetowym dostępne są posłania różnych typów - poczynając od legowisk standardowych, budek czy domków, przez sofy, spania oktagonalne (różyczki), aż do meduz, oponek, koców i poduszek dla psów. Tak więc jak też Państwo widzicie, na naszej stronie każdy z Was znajdzie coś odpowiedniego dla swojego pupila, który może mieć różne wymagania, jeśli chodzi o wygodę i wykonanie całości. 

Co wyróżnia nasze legowiska dla psa pośród innych ?

Odpowiedź jest niezwykle prosta - doskonałe wykończenie oraz wykorzystywanie materiałów oraz półproduktów z najwyższej półki. Dla nas, projektantów i krawców, ale także właścicieli zarówno kotów, jak i psów, niezwykle ważne jest to, by zagwarantować zwierzętom wygodę i komfort na najwyższym poziomie. Warto zauważyć, iż czworonogi większość czasu spędzają w posłaniu, gdzie to nie tylko śpią, ale także odpoczywają, zbierając jednocześnie siły do zabawy. Faktem, który odróżnia nas także od innych firm jest tak, iż ciągle pozostajemy w kontakcie z naszymi stałymi klientami, których propozycje i opinie są dla nas niezwykle istotne, bowiem czerpiemy z nich inspirację oraz mamy informację zwrotną, które rozwiązania sprawdzają się u psów. Stale staramy się ponadto obserwować międzynarodowe trendy zwierzęce, tak by wprowadzić do naszej oferty jak najwięcej produktów, które będą zaskakiwały swoim nieskazitelnym designem oraz innowacyjnością. Zarówno my, jak i nasze krawcowe starają się nie ograniczać swojej wyobraźni, dlatego też mamy możliwość projektowania produktów, które jeszcze nigdzie się nie pojawiły. 

Zalety naszych posłań dla psa:

  • wykonane z najwyższej jakości tkanin oraz półproduktów
  • doskonale nadają się do wykorzystywania przez psy zarówno średnich, jak i małych gabarytów
  • są łatwe do utrzymania w czystości - najczęściej wystarczy wyprać je w pralce
  • wytrzymałe i odporne na zadrapania oraz podgryzienia
  • dostępne nie tylko w wielu wariantach kolorystycznych, ale także rozmiarowych
  • część z nich przyozdobiona jest haftem bądź też cyrkoniową aplikacją
  • posiadają wyciąganą, wygodną poduszkę

Jakie legowisko wybrać dla mojego chihuahua lub innego małego psa ?

Na to pytanie niestety nie mamy dla Państwa jednoznacznej i łatwej odpowiedzi. Sami jesteśmy właścicielami małych psów i z doświadczenia wiemy, że każdy z nich ma inne wymagania oraz lub wypoczywać w innym legowisku. Dlatego też w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór zarówno legowisk standardowych (lub inaczej klasycznych), które podbiją serca nawet najbardziej wybrednych maluchów. Niezwykle istotne przy wyborze posłania dla swojego yorka jest fakt, by było ono solidne oraz posiadało grube ścianki boczne, które nie tylko ochronią pupila od hałasu, ale przede wszystkim od przeciągów, które niestety często panują w naszych domach. Zalecanym może okazać się także wyposażenie swojego ukochanego czworonoga w ciepły i wygodny kocyk, który sprawdzi się nie tylko w domu, ale także w podróży - doskonale ochroni on Twojego psa nie tylko od przeciągów, ale przede wszystkim od zimnych podmuchów wiatru oraz klimatyzacji. Przy wyborze posłania pamiętajmy o tym, by przeanalizować potrzeby naszego czworonoga oraz zadbać o odpowiednią formę. Ze swojej strony możemy jedynie powiedzieć, iż produkty, które oferujemy na naszej stronie internetowej pochodzą z najwyższej półki, dlatego sprawdzą się nie tylko przez jeden czy dwa sezony, ale nawet do kilkunastu.

Koce i poduszki dla psa

Jeśli jesteście Państwo w posiadaniu czworonoga, który ponad wszystko ceni sobie komfort i wygodę oraz ciepło, to odpowiednim rozwiązaniem może okazać się zainwestowanie w kocyk, który nie tylko zapewni mu niczym niezmącony sen, ale także doskonale go utuli. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór eleganckich i milutkich kocyków, które wykonane zostały z materiałów, z których na co dzień korzystają producenci akcesoriów dla dzieci - możecie więc sobie wyobrazić komfort i wygodę jaką zaoferujecie swojemu pupilowi. Większość z nich wykonana została w taki sposób, by pasować do naszych posłań nie tylko kolorystycznie, ale także posiada ten sam haft, co legowisko – macie więc Państwo niepowtarzalną okazję by stworzyć oryginalny i niezwykły komplet dla swojego pupila. Warto także zauważyć, iż niektóre z naszych legowisk dla psów wyposażone zostały w eleganckie poduszki w kształcie kości, które pełnić mogą funkcję nie tylko ozdobną, ale także praktyczną. To od Waszych psów zależy to, w jaki sposób korzystać będą z posłania, ale to w Państwa interesie jest zagwarantować swojemu pupilowi produkt z najwyższej półki, który doskonale zadba o kondycję i samopoczucie czworonoga. W końcu nie od dziś wiadomo, że w zdrowym ciele zdrowy duch.