Strona główna Legowiska Legowiska Legowiska budki Legowiska budki Budka dla psa różowy tygrysek Budka dla psa różowy tygrysek

Budka dla psa różowy tygrysek

rozmiar cena ilość
  45 x 35 x 35 125.00 zł   szt
  50 x 42 x 40 135.00 zł   szt
powrót drukuj
Kod produktu: LELE 0723

Widoczna na zdjęciu powyżej budka dla psa uszyta została z najlepszych, wyselekcjonowanych materiałów. Jej wypełnienie stanowi specjalna pianka poliuretanowa charakteryzująca się duża odpornością na zniekształcenia. Po jej zewnętrznej stronie wykorzystaliśmy bardzo ładną i niezwykle wytrzymałą tkaninę futerkową z nadrukiem czarno-różowych prążków. Środek posłania dla psa obszyty został czarną bawełną, dzięki czemu jest ono bardzo praktyczne i niezwykle łatwe w czyszczeniu. Materiał ten jest również bardzo przyjemny w dotyku a niewielka ilość poliestru sprawia, że tkanina dobrze się układa na ściankach budki i nie traci swojego kształtu. W budce znajduje się bardzo gruba i zarazem miękka poduszka na której piesek może wylegiwać się przez cały dzień - jej wsad stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej.

W razie zabrudzeń nasz produkt można prać w pralce, należy jedynie ustawić program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm

legowisko