Strona główna Legowiska Legowiska Legowiska budki Legowiska budki Ciemnopopielata budka dla kota Ciemnopopielata budka dla kota

Ciemnopopielata budka dla kota

rozmiar cena ilość
  39 x 39 x 44 130.00 zł   szt
powrót drukuj
Kod produktu: LELE 0730

Stelaż posłania stworzony został z szerokiej na 3 cm pianki poliuretanowej, której zdaniem jest zapewnienie kotu odpowiedniej temperatury oraz niskiego poziomu hałasu wewnątrz spania. Do wykonania obicia ścianek wykorzystano praktyczne i miękkie w dotyku futerko minky w kolorze ciemno popielatym, które z pewnością świetnie wpasuje się w niemal każdy wystrój mieszkania. Wnętrze budki oraz poduszka zostały obszyte delikatną bawełną w kolorze jasnopopielatym. Poduszkę można swobodnie wyciągnąć, co znacznie wpływa łatwość utrzymania posłania w czystości. Wewnątrz owej poduszki znajduje się masa silikonowych kulek, które zapewniają miękkość i sprężystość nawet po kilku praniach, co przekłada się bezpośrednio na wysoki komfort snu kociaka. Dodatkowo wejście do legowiska ozdobione zostało wizerunkiem przedstawiającym głowę kota, która została wykonana z futerka w kolorze szaro brązowym, co dodaje oryginalności i nietuzinkowej ekstrawagancji.

W razie zabrudzeń nasz produkt można prać w pralce, należy jedynie ustawić program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm

legowisko