Strona główna Legowiska Legowiska Legowiska budki Legowiska budki Czarno-czerwona budka dla kota Czarno-czerwona budka dla kota

Czarno-czerwona budka dla kota

rozmiar cena ilość
  39 x 39 x 44 130.00 zł   szt
powrót drukuj
Kod produktu: LELE 0731

Szkielet budki dla kota stworzono z grubej na 3 centymetry warstwy pianki poliuretanowej, której głównym zadaniem jest zapewnienie odpowiedniej temperatury wewnątrz legowiska. Obicie wykonano z miękkiego i praktycznego futerka minky w kolorze czarnym, co sprawia, że łatwo dopasowuje się on do wystroju mieszkania. Od wewnątrz legowisko dla kota zostało obszyte czerwoną, miękką bawełną, która świetnie komponuje się z dominującą czernią oraz sprawia, że całość prezentuje się niezwyczajnie. Poduszkę obszyto dokładnie tym samym materiałem co wnętrze budki, dodatkowo można ją bez żadnych przeszkód wyjąć, w celu odświeżenia jej. Wewnątrz poduszki znajduje się mnóstwo silikonowych kulek, które zapewniają miękkość oraz sprężystość nawet po kilku praniach, co przekłada się bezpośrednio na komfortowy sen kociaka. Wejście do budki zostało przyozdobione wizerunkiem przedstawiającym głowę kota stworzone zostało z długiego czerwonego futerka z akcentami czerni.

W razie zabrudzeń nasz produkt można prać w pralce, należy jedynie ustawić program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm

legowisko