Legowiska dla chihuahua budka błękitno-czerwona

Kod produktu: LELE 0143
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Kwiaty będą modne również jesienią, dlatego warto już teraz zastanowić się nad zakupem ładnego legowiska dla psa z tym właśnie wzorem. To pora roku w której stawiamy na feerię barw i ciekawe połączenia kolorów. Dominującym kolorem jesieni jest oczywiście nieśmiertelna czerwień. To właśnie ona występuje bardzo często się w tegorocznych projektach, między innymi również w nowej kolekcji legowisk marki Chihuahua Design. Prezentowaną na zdjęciu budkę dla psa uszyto z najlepszych materiałów , dostępnych na rynku. Zarówno wewnątrz jak i zewnątrz budkę pokryto mocną bawełną w kolorze błękitnym. Całość legowiska zdobią czerwono-białe kwiaty o rożnej wielkości. Do środka budki wsadzono grubą i miękką poduszkę koloru brązowego, której wsad stanowi duża ilość sprężystej kulki silikonowej. Stelaż posłania powstał dzięki wykorzystaniu grubego na ok 2 cm bloku pianki poliuretanowej, dzięki czemu całość utrzymuje swoje oryginalne kształty.

Buda dla psa produkowana jest w dwóch rozmiarach. Mniejsza zalecana jest dla psów ras miniaturowych takich jak ratlerki, chihuahua oraz yorki, natomiast większa dla psów ras średnich.

W razie zabrudzeń legowisko nadaje się do prania w pralce w temp. nie wyższej niż 40 stopni Celsjusza oraz w programie ustawionym na niskie wirowanie.

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również