Strona główna Legowiska Legowiska Legowiska budki Legowiska budki Legowisko budka dla psa żyrafa Legowisko budka dla psa żyrafa

Legowisko budka dla psa żyrafa

rozmiar cena ilość
  45 x 35 x 35 125.00 zł   szt
  50 x 42 x 40 135.00 zł   szt
powrót drukuj
Kod produktu: LELE 0721

Za konstrukcje nośną budki posłużyła nam pianka tapicerska o grubości 2cm. Na jej zewnętrzną stronę naciągnięta została wierzchnia warstwa tkaniny, która swoją strukturą przypomina futro żyrafy. Wnętrze budki ozdobione zostało bardzo łatwa w utrzymaniu czystości bawełną w kolorze brązowym. Materiał ten w dużym stopniu przepuszcza powietrze, dzięki czemu skóra psa nie poci się nawet podczas dużych upałów – zresztą owalny daszek który znajduje się nad głową pupila mocno zacienia wnętrze posłania dając mu miłe uczucie chłodu. Budka dla psa wyposażona została również w bardzo miękką poduszkę, która wypełniona została dużą ilością elastycznej kulki silikonowej, która to bezpośrednio wpływać będzie na komfort i wygodę czworonoga.

W razie zabrudzeń nasz produkt można prać w pralce, należy jedynie ustawić program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm

legowisko