Legowisko dla psa buda czerwone kwiaty

Kod produktu: LELE 0095
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Na naszym rynku jest już dostępna nowa, limitowana edycja legowisk dla psów, ozdobiona  przepięknymi deseniami, których motywem przewodnim są kwiaty orchidei. Marka Chihuahua Design rozpoczęła współpracę z nowymi projektantami, co zaowocowało nowymi pomysłami, które możecie Państwo obecnie podziwiać. Przedstawione na zdjęciu legowisko dla psa zostało zaprojektowane z myślą o psach, których waga nie przekracza 6 kg. Do tej grupy możemy zaliczyć chihuahua, jamniki, ratlerki oraz maltańczyki. Wewnętrzną stronę legowiska wykonano z wytrzymałej na odkształcenia gąbki tapicerskiej o grubości 3 cm natomiast zewnętrzną stronę zdobi jasno niebieska, wręcz wpadająca w turkus bawełna na której nadrukowani czerwony ornament przedstawiający kwiaty orchidei. W środku legowiska umieszczono wspaniałą, miękką poduszkę koloru czerwonego, której wsad stanowi duża ilość sprężystej kulki silikonowej.
Legowisko występuje w dwóch rozmiarach, dzięki czemu każdy właściciel psiaka znajdzie coś odpowiedniego dla swojego pupila. 

W razie zabrudzeń legowisko nadaje się do prania w pralce w temp. nie wyższej niż 40 stopni Celsjusza oraz w programie ustawionym na niskie wirowanie.

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również