Legowisko dla psa buda granatowa w kwiaty

Kod produktu: LELE 0063
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Kwiaty nie muszą kojarzyć się tylko i wyłącznie ze słoneczną wiosną lub ciepłym latem. Warto nimi ożywić również chłodniejsze dni, na przykład za pomocą wspaniałego legowiska dla psa, które doskonale wkomponuje się w wystrój nowoczesnego mieszkania. Marka Chihuahua Design proponuje Państwu bardzo elegancką i doskonale uszytą budkę dla psa. Została uszyta z mocnej bawełny w kolorze granatowym. Całość zwieńcza wspaniały desen kwiatowy a dojładniej mówiąc ogromne kwiaty orchidei. Do środka legowiska włorzono miękką poduszkę w kolorze niebieskim. Piękny dodatek każdego wnętrza gdzie przebywa Twój ukochany pies. Stelaż legowiska powstał dzięki wykorzystaniu grubego na ok 2 cm bloku pianki poliuretanowej. 

Przedstawione na zdjęciu legowisko dla psa występuje w dwóch rozmiarach. Mniejszy proponujemy psom ras miniaturowych (yorki, chihuahua, pinczerki miniaturki, ratlerki) natomiast większy przeznaczony jest dla ras średnich (west highland white terrier, silki terrier, maltańczyk).

W razie zabrudzeń legowisko nadaje się do prania w pralce w temp. nie wyższej niż 40 stopni Celsjusza oraz w programie ustawionym na niskie wirowanie.

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również