Strona główna Legowiska Legowiska Legowiska budki Legowiska budki Malinowo-różowa budka dla kota Malinowo-różowa budka dla kota

Malinowo-różowa budka dla kota

rozmiar cena ilość
  39 x 39 x 44 130.00 zł   szt
powrót drukuj
Kod produktu: LELE 0732

Bazę posłania stanowi 3 centymetrowa warstwa pianki poliuretanowej, która posiada funkcję memory. Dzięki niej struktura pianki potrafi powracać do bazowego kształtu niezależnie od siły nacisku oraz czasu nieprawidłowego użytkowania. Obicie stworzone zostało z miękkiego i delikatnego futerka minky w kolorze amarantowym, który nadaje całości niepospolity wygląd. Wnętrze budki dla kota zostało obszyte ciepłą bawełną w kolorze różowym. Do obszycia poduszki wykorzystano dokładnie ten sam materiał, co w połączeniu z kolorem malinowym stanowi ciekawy wariant kolorystyczny. Wewnątrz poduszki znajduje się masa silikonowych kulek, które gwarantują miękkość i sprężystość nawet po kilku praniach. Warto dodać, że poduszka dzięki swojej delikatności bezpośrednio przekłada się na wysoki komfort snu mruczka oraz jest wyciągana, co znacznie ułatwia utrzymanie jej w czystości. Wejście do budki ozdabia wizerunek przedstawiający głowę kota. Ten piękny wzór wykonany został z długiego futerka w kolorze bladego różu, który dopełnia doskonałą kolorystykę produktu.

W razie zabrudzeń nasz produkt można prać w pralce, należy jedynie ustawić program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm

legowisko