Legowiska domki

Domek dla psa HSH beżowy

Domek dla psa HSH beżowy

Stelaż posłania dla psa powstał z płatów pianki poliuretanowej o grubości 2,5 cm. Jej zaletą
Cena od: 190.00 zł
Domek dla psa HSH brązowy

Domek dla psa HSH brązowy

Stelaż posłania powstał z płatów pianki poliuretanowej o grubości 2,5 cm. Jej zaletą jest odp
Cena od: 190.00 zł
Domek dla psa HSH czarny

Domek dla psa HSH czarny

Czarny domek dla psa w całości uszyty został wykonany z odpornej na zniekształcenia pianki poliu
Cena od: 190.00 zł
Domek dla psa HSH malinowy

Domek dla psa HSH malinowy

Nasz domek dla psa uszyty został w całości z bardzo wytrzymałej oraz odpornej na zniekształceni
Cena od: 190.00 zł
Domek dla psa HSH niebieski

Domek dla psa HSH niebieski

Za konstrukcję nośną domku posłużyła nam bardzo lekka i niesamowicie odporna na zniekształcen
Cena od: 190.00 zł
Domek dla psa HSH popielato-różowy

Domek dla psa HSH popielato-różowy

Ścianki boczne oraz daszek domku wykonane zostały z grubego na 3 cm bloku pianki poliuretanowej. 
Cena od: 190.00 zł
Domek dla psa HSH różowy

Domek dla psa HSH różowy

Eleganckie i stylowe legowisko dla psa w kształcie domku, które sprawi, że Wasz pupil będzie dos
Cena od: 190.00 zł
Legowisko domek dla psa pomarańczowa kratka

Legowisko domek dla psa pomarańczowa kratka

Komfortowe i eleganckie posłanie dla psa, które kształtem przypomina charakterystyczny domek budk
Cena od: 160.00 zł
Legowisko domek dla psa z motywem jesiennych liści

Legowisko domek dla psa z motywem jesiennych liści

Stylowe posłanie dla psa, które doskonale zadba o komfort i wygodę Twojego pupila.
Cena od: 160.00 zł
Legowiska dla psów domek niebieski w czerwone kwiaty

Legowiska dla psów domek niebieski w czerwone kwiaty

Nasycone niespotykanymi dotąd kolorami i wesołymi wzorami kwiatowymi legowiska dla psów to najnow
Cena od: 160.00 zł
Legowiska dla psów domek pomarańczowy

Legowiska dla psów domek pomarańczowy

Najbliższa jesień, bez względu na pogodę, zapowiada się bardzo kolorowo. Motywy kwiatowe oraz m
Cena od: 160.00 zł
Legowiska dla psów domek biało-różowe kwiaty

Legowiska dla psów domek biało-różowe kwiaty

Kolorowy domek dla psa to pożądany dodatek wyposażenia każdego nowoczesnego mieszkania w obecnym
Cena od: 160.00 zł
Legowiska dla psów domek niebiesko-czerwony

Legowiska dla psów domek niebiesko-czerwony

Chihuahua Design proponuje spektakularną dawkę niespotykanej jak dotąd kolorystyki. Prezentowana
Cena od: 160.00 zł

Domek dla psa kluczem do sukcesu

Rynek zoologiczny oferuje szeroką gamę produktów zarówno dla psów jak i kotów, których zadaniem jest zapewnienie naszym ukochanym zwierzakom komfortu oraz wygody na najwyższym poziomie. Przed podjęciem decyzji o adopcji bądź też zakupie psa należy dobrze przenalizować potencjalne potrzeby zwierzaka i wziąć pod uwagę fakt, że zwierzę to nie zabawka. Każdy pies, niezależnie od rozmiaru potrzebuje czuć się w swoim domu bezpiecznie oraz komfortowo, dlatego kluczowym w osiągnięciu tego celu jest wyposażenie swojego pupila w wygodne legowisko, w którym poczuje się on jak w domu. Jeśli jednak nadal wątpicie Państwo w to, że odpowiednio dobrane posłanie dla psa odgrywa kluczową rolę w samopoczuciu czworonoga to skonsultujcie się z psim behawiorystą. Jest to osoba, która specjalizuje się w obserwowaniu i analizowaniu zachowań psów, dlatego z pewnością udzieli Wam odpowiedzi na nurtujące pytania oraz pozwoli rozwiązać problemy, które możecie mieć ze swoim pupilem. Po konsultacji ze specjalistą oraz odpowiednim przeanalizowaniu potrzeb swojego czworonoga niezwykle ważnym jest to, by dopasować do nich dobre legowisko, które pozwoli psu cieszyć się dniem, a wieczorami regenerować siły. Nasza firma od wielu lat specjalizuje się nie tylko w szyciu, ale także projektowaniu i sprzedaży eleganckich i praktycznych legowisk. Na nasz sukces składa się przede wszystkim fakt, iż stale pozostajemy w kontakcie nie tylko z behawiorystami, ale także naszymi stałymi klientami, bez których nie bylibyśmy w stanie stale udoskonalać oferowane przez nas dotychczas posłania oraz projektować nowe.

Domek dla psa – w czym tkwi jego sukces?

Jednym z oferowanych przez nas produktów jest domek dla psa, który od wielu lat bije rekordy sprzedaży i sprawdza się nie tylko w Polsce, ale także w Europie. Na jego sukces składa się kilka elementów, które sprawiają, że jest to posłanie nie do podrobienia. W pierwszej kolejności warto się przyjrzeć konstrukcji posłania - już na pierwszy rzut oka widać czym się inspirowaliśmy przy jego projektowaniu - budą dla psa, którą zaobserwować można przy niektórych domach na wsi, oraz tradycyjnym kształtem domu, w którym wielu z nas mieszka. Postawienie na taki, a nie inny kształt ma cel zarówno estetyczny, jak i praktyczny - które z przyjemnością omówimy. Do wykonania każdego legowiska, które widzicie Państwo na zdjęciach powyżej wykorzystaliśmy blok pianki poliuretanowej gruby na ok. 2,5 cm, który nie tylko umożliwia stabilne utrzymywanie się konstrukcji, ale także doskonałą izolację od zimna, przeciągów i hałasu, które bardzo często panują w naszych mieszkaniach. Zaletą, której nie możemy pominąć, jeśli już opisujemy piankę tapicerską jest fakt, że posiada tak zwaną funkcję “Memory” - oznacza to, że nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania przez psa (leżenie na ściankach bocznych) całość powróci do swoich pierwotnych kształtów. Cecha ta sprawdzi się także podczas transportu – kiedy więc złożymy posłanie do bagażnika, to po jego wyjęciu będzie wyglądało jak nowe. Do obicia stelażu wykorzystaliśmy tkaniny z najwyższej półki, tak by zadbać nie tylko o stronę praktyczną, ale także estetyczną naszego domku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo legowiska obite różnymi materiałami, poczynając na eleganckich i ekstrawaganckich, poprzez kolorowe futerka czy te z motywem zwierzęcego futra – wszystko to by doskonale dopasować się do wnętrza Waszego domu. W centralnej części legowiska znajdziecie Państwo wyciąganą, kolorystycznie dopasowaną do domku poduszkę, której wsad stanowi duża ilość elastycznej i sprężystej kulki silikonowej – to właśnie ona sprawia, że całość jest niezwykle wygodna. Jeśli zastanawiacie się jednak Państwo nad tym, w jaki sposób sprawić, by posłanie sprawdziło się przez co najmniej kilka sezonów to odpowiedź jest prosta - należy od czasu do czasu wyprać legowisko w temp. nie wyższej niż 40 stopni Celsjusza oraz obrotach nieprzekraczających 800 oraz pozostawić do swobodnego wyschnięcia. Taki zabieg nie tylko pozwoli Wam nieco odświeżyć legowisko, ale także sprawi, że Waszemu psu lepiej się będzie odpoczywać.

Co zyskasz kupując legowisko domek dla chihuahua?

  • Wysokiej jakości produkt, który sprawdzi się podczas każdej pory roku
  • Gwarancję jakości
  • Komfort i wygodę zwierzęcia, który z Tobą mieszka
  • Doskonały element ozdobny, który dobrze współgrać będzie z wystrojem mieszkania
  • Produkt łatwy do utrzymania w czystości

Bezpieczeństwo, cisza i spokój - to zyska Twój pies, kiedy kupisz mu domek

Niektórym z Państwa zdawać by się mogło, że domek to legowisko jak każde inne, jednak jest to błędny punkt widzenia. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, iż domek gwarantuje zwierzęciu nie tylko doskonałą ochronę od zimna i przeciągów, ale także od hałasu, dlatego legowisko będzie mogło leżeć nawet w najczęściej odwiedzanym przez domowników miejscu. Jest to niezwykle ważne, bowiem niektóre czworonogi ponad wszystko cenią sobie obecność chociaż jednej osoby, dzięki czemu czują się one bezpieczne. Z drugiej strony psu zależy na tym, by mieć dla siebie miejsce ciepłe i ciche, w którym nawet w ciągu dnia będzie mógł uciąć sobie drzemkę. Pamiętajmy, że zapewnienie naszemu pupilowi odpowiedniego miejsca jest kluczowe, kiedy chcemy zadbać o jego zdrowy rozwój. Wyznaczenie miejsca, w którym będzie mógł spać tylko i wyłącznie on może okazać się niezwykle pomocne w odpowiednim wychowaniu czworonoga. Jeśli więc jesteś właścicielem yorka, maltańczyka, shih tzu, chihuahua bądź też kundelka niewielkich rozmiarów, który uwielbia spać w Twoim łóżku, to zakup wygodnego posłania i nauczenie czworonoga, że jest to jedyne miejsce, w którym może spać, będzie ostatecznym krokiem do odzyskania dla siebie swojego łóżka.

Zachęcamy więc Państwa do bliższego przyjrzenia się oferowanym przez naszą firmę legowiskom, które z pewnością poprawią standard życia nie tylko Waszych psów, ale także Wasz.