Strona główna Legowiska Legowiska Legowiska domki Legowiska domki Domek dla psa HSH niebieski Domek dla psa HSH niebieski

Domek dla psa HSH niebieski

rozmiar cena ilość
  38 x 40 x 40 140.00 zł   szt
  45 x 50 x 50 150.00 zł   szt
powrót drukuj
Kod produktu: LELE 0745

Za konstrukcję nośną domku posłużyła nam bardzo lekka i niesamowicie odporna na zniekształcenia pianka poliuretanowa o grubości ok 2,5 cm. Jej zaleta jest również to, że doskonale tłumi wszystkie odgłosy jakie dochodzić mogą z naszego mieszkania, przez co leżący w domku piesek zawsze odpoczywa w błogiej i niczym niezmąconej ciszy. Zewnętrzne obicie posłania uszyte zostało z bardzo ładnego i niesamowicie przyjemnego w dotyku futra koloru błękitnego. Środek domku obłożony został czarną bawełną, dzięki czemu nie widać na nim żadnych zanieczyszczeń ani wypadającej sierści psa. W środku domku znajdziecie Państwo ponadto średniej wielkości poduszkę, która obita została tą samą tkaniną, co wewnętrzna strona stelażu legowiska. Jej wsad stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej, dzięki czemu całość jest niezwykle komfortowa. Domek dla psa posiada średniej wielkości wejście nad którym wyhaftowano bardzo ładną aplikację przedstawiająca kość oraz napis Home Sweet Home.

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.

PODANE WYMIARY SĄ WYMIARAMI ZEWNĘTRZNYMI, SZACUNKOWYMI  MOGĄCYMI ODBIEGAĆ O OK. 2 CM!

chihuahua legowiska