Strona główna Legowiska Legowiska Legowiska domki Legowiska domki Legowisko dla psa domek czarny z czerwoną poduszką Legowisko dla psa domek czarny z czerwoną poduszką

Legowisko dla psa domek czarny z czerwoną poduszką

rozmiar cena ilość
  38 x 40 x 40 95.00 zł   szt
  45 x 50 x 50 105.00 zł   szt
powrót drukuj
Kod produktu: LELE 0738

Ciepłe i eleganckie legowisko dla psa, które doskonale zadba o jego komfort, wygodę oraz niczym niezmącony sen. Całość wykonana została z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół oraz dzięki wykorzystaniu materiałów z najwyższej półki. Stelaż posłania powstał dzięki wykorzystaniu grubego na 3 cm bloku pianki poliuretanowej, której zadaniem jest nie tylko ochronienie zwierzęcia od zimna i przeciągów, ale także od hałasu, dzięki czemu legowisko będzie mogło leżeć nawet w najczęściej odwiedzanym przez domowników pokoju. Do obicia konstrukcji posłużył nam elegancki, czarny materiał na którym nadrukowane zostały jasne, poziome linie. W centralnej części posłania znajdziecie Państwo nieco odcinającą się od całości, czerwoną poduszkę, której wsad stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej. 

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.

PODANE WYMIARY SĄ WYMIARAMI ZEWNĘTRZNYMI, SZACUNKOWYMI  MOGĄCYMI ODBIEGAĆ O OK. 2 CM!

legowiska dla psów