Legowiska ekskluzywne

Ekskluzywne legowisko dla psa różowy tygrysek

Ekskluzywne legowisko dla psa różowy tygrysek

Komfortowe i eleganckie legowisko dla psa zostało zaprojektowane w taki sposób, by spełniać wszy
Cena od: 140.00 zł
Ekskluzywne legowisko dla psa żyrafa

Ekskluzywne legowisko dla psa żyrafa

Ciepłe i wygodne posłanie dla psa wykonane zostało z wysokiej jakości tkanin oraz wypełnień.
Cena od: 140.00 zł

Po co psu legowisko?

Pytanie to niektórym z Państwa (mamy nadzieję, że większości) zdawać się może nieco banalne i trywialne, jednak niestety nadal wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważnym jest zainwestowanie w odpowiednie i komfortowe spanie dla swojego pupila. Mimo tego, że rynek zoologiczny oferuje szeroką gamę produktów dla psów, nadal niektórzy są oporni i zamiast zakupić psu wygodne posłanie decydują się na postawienie mu budy. Nie tylko według nas, właścicieli psów i projektantów akcesoriów jest to niepoprawne zachowanie, ale także dla grona psich behawiorystów. Odpowiednio dobrane legowisko nie tylko umożliwi Twojemu psu rozłożenie się w wygodnej pozycji, ale także zapewni mu bezpieczeństwo i odrobinę intymności. Nauczenie czworonoga od małego, że powinien on spać w swoim posłaniu będzie miało nie tylko pozytywny wpływ na jego rozwój, ale także na Wasz komfort. Po drugiej stronie medalu znajdują się bowiem właściciele, którzy nie chcą zainwestować w spanie dla swojego psa, bowiem śpią z nim w łóżku. To nie tylko niesie za sobą konsekwencje związane z podstawową higieną, ale przede wszystkim prowadzi do tego, że pies zaczyna mieć władzę nad właścicielem. Często słyszy się bowiem, że właściciele psa, nawet takiego małego jak york, nie wyspali się, ponieważ ich czworonóg rozłożył się w łóżku, a oni nie chcieli go przesuwać i budzić, przez co przez cały dzień cierpieli z powodu bólu pleców czy szyi. Jak więc Państwo sami widzicie powody, dla których warto kupić swojemu pupilowi wygodne posłanie zdecydowanie przewyższają liczebnie te, dla których nie powinniśmy tego robić. Dlatego też zapraszamy Was do bliższego przyjrzenia się naszym legowiskom ekskluzywnym, które zachwycą Was nie tylko wyglądem, ale także komfortem, który zagwarantuje Waszym psom.

Czym charakteryzuje się legowisko ekskluzywne?

Jak sama nazwa na wskazuje, jest to posłanie, które zachwyci wszystkich swoim niepowtarzalnym designem. Powstało ono z myślą o czworonogach, które ponad wszystko cenią sobie komfort na najwyższym poziomie (a więc zaliczyć do nich możemy kanapowców, oraz psiaki śpiące w łóżkach). Naszym celem przy projektowaniu tego posłania było stworzenie produktu, który stanowiłby konkurencję dla łóżka bądź też kanapy, a więc swoim wyglądem nie odbiega ono od wygodnego fotela. Całość wykonana została w taki sposób, by zapewnić zwierzęciu nie tylko komfort i wygodę, ale także możliwość swobodnego rozłożenia się. Jest to kluczowe, kiedy zależy nam na tym, by nasz pupil wysypiał się i czerpał z życia jak najwięcej. Wsad legowiska stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej (zarówno oparcie, jak i poduszka), dzięki czemu całość doskonale dopasowuje się do kształtów anatomicznych zwierzęcia. Ten fakt z pewnością doceni także Twój pupil, który znużony snem oprze swoją główkę o jedną ze ścianek. Aby zadbać o doskonały wygląd produktu zdecydowaliśmy się na obicie całości tkaninami z najwyższej półki. Wewnętrzna strona, na której to bezpośrednio wypoczywać będzie Twój pies obita została miękkim futerkiem (dostępne jest ono w różnych wariantach kolorystycznych tak, by dopasować się do wystroju Waszych mieszkań).

Co ważne, legowisko służyć może Twojemu psu nawet przez kilkanaście sezonów - należy jednak dbać o jego czystość poprzez regularne pranie. Temperatura kąpieli nie powinna przekraczać 40 stopni Celsjusza oraz 800 obrotów.

Dla kogo przeznaczone jest to posłanie?

Nasz produkt polecamy przede wszystkim właścicielom, którzy mają pieska, którego waga nie przekracza 7/8 kg. Idealnie odnajdą się w nim psy ras: yorkshire terrier, maltańczyk, chihuahua, chiński grzywacz, bichon frise, szpic miniaturowy czy mops. Legowisko polecamy także wszystkim kundelkom, które z pewnością pięknie komponować się będą z posłaniem.