Legowisko okrągłe dla psa

Zastanawiacie się Państwo, dlaczego czym różni się legowisko okrągłe od legowisk standardowych, które w naszej ofercie dostępne są od kilkunastu lat? Chcecie dowiedzieć się, dlaczego ten model bije wszelkie rekordy sprzedaży i podbija serca czworonogów nie tylko w Polsce, ale także w Europie? Jeśli tak, to zapraszamy Was do dokładnej lektury opisu. Nasza firma od wielu lat specjalizuje się nie tylko w sprzedaży, ale także projektowaniu niebanalnych produktów dla zwierząt, dlatego co sezon zaskoczyć możemy zarówno Państwa, jak i Wasze pupile, czymś nowym. Jeśli więc jesteście zwolennikami klasycznych rozwiązań, jednak przy tym cenicie sobie ekstrawaganckie rozwiązania oraz odświeżone produkty, to legowisko okrągłe dla psa będzie z pewnością czymś, co Was zainteresuje.

Czym charakteryzuje się okrągłe posłanie?

Na sukces widocznych na zdjęciach powyżej legowisk składa się wiele elementów - poczynając od wysokiej jakości wykonania produktu, poprzez zatrudnienie przez naszą firmę najlepszych projektantów oraz krawców, a kończąc na dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Zdawać by się jednak mogło, iż legowisko to wcale nie różni się od innych, jednak po dokładnym przyglądnięciu się zauważyć można kilka znaczących elementów, które poprawiają nie tylko wygląd, ale także jakość posłania. Pierwszym elementem, na jaki chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę jest forma spania – nie jest ona w kształcie standardowym, czyli podłużnym, a przypomina owal. Taka, a nie inna konstrukcja wpływa pozytywnie nie tylko na wygląd, ale przede wszystkim na komfort zwierzęcia, który będzie mógł rozłożyć swobodnie łapki i ułożyć się w najbardziej komfortowej dla siebie pozycji. Kolejną rzeczą, która zwraca na siebie uwagę jest wykorzystanie materiałów. Wszystkie legowiska okrągłe charakteryzują się tym, że od strony zewnętrznej obite zostały wytrzymałą na zadrapania oraz zniszczenia eko-skórą (w kolorze czarnym lub białym). Dla poprawienia komfortu zwierzęcia nasi projektanci zdecydowali się na obicie zewnętrznej strony spanka wygodnym futerkiem minky, który dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych. Tkanina ta charakteryzuje się posiadaniem dużej ilości mechanicznie wytłoczonych wypustek, które pozytywnie wpływają nie tylko na wygląd, ale także na wygodę zwierzęcia. Na ściance bocznej, zaraz przy obniżonym wejściu znajdziecie Państwo wyhaftowany wizerunek buldożka francuskiego oraz napis “Home Sweet Home”. Pragniemy jednak podkreślić, że z legowiska korzystać mogą psy różnych ras – od tych maluchów (york, maltańczyk, chihuahua), do psów, których waga nie będzie przekraczać 10 kg (buldożki francuskie, angielskie, jamnik, cavalier, cocker spaniel czy nawet kundelek). Nie polecamy tego posłania większym psiakom, bowiem nie będą mogły one rozprostować w nim nóg i komfortowo się rozłożyć.

Poza opisaniem zewnętrznej warstwy legowiska warto także nieco opowiedzieć o wsadzie legowiska. Ścianki boczne powstały dzięki wykorzystaniu grubego na 3 cm bloku pianki poliuretanowej, której zadaniem jest nie tylko podtrzymywanie stelażu, ale także ochrona zwierzęcia przed przeciągami, które panują w mieszkaniu. W centralnej części legowiska znajdziecie Państwo ponadto wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę, która to bezpośrednio wpłynie na komfort i wygodę Twojego psa.

Nasze legowisko z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać by ustawić program na niskie wirowanie oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.

Oryginalne i ekstrawaganckie legowisko dla psa to zdecydowanie “must have”!

Jeśli są wśród Państwa osoby, które szykują się na przyjęcie psa, to zapewne wyposażyły się one już w kilka podstawowych akcesoriów, które ułatwią codzienne funkcjonowanie nie tylko psu, ale także właścicielom. Poza miskami, karmą, szelkami czy obrożą nie można zapomnieć o wygodnym i komfortowym posłaniu dla pieska, które zdobić będzie mieszkanie. Przy wyborze posłania powinniśmy przede wszystkim przeanalizować potrzeby naszego pupila. Jesteś właścicielem psa, który ponad wszystko ceni sobie wygodę i spokój? Czy też w Twoim domu mieszka kanapowiec? U takich psów z pewnością sprawdzi się nasze legowisko okrągłe. Zastanawiacie się Państwo, dlaczego? Odpowiedź jest niezwykle prosta – nasze posłanie wykonane zostało z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół oraz do jego produkcji wykorzystaliśmy materiały, z których na co dzień korzystają kaletnicy. Macie więc Państwo gwarancję tego, że Wasz pupil pokocha swoje nowe posłanie.

Czy pies powinien posiadać własne legowisko ?

Kolejnym istotnym tematem, który chcielibyśmy poruszyć jest konieczność wyposażenia swojego pupila w posłanie. Po konsultacji z psim behawiorystą możemy Państwu przekazać, że jest to krok kluczowy, który pozwoli pozytywnie wpłynąć na zdrowy i zrównoważony rozwój Waszego pupila. Jesteśmy świadomi tego, że duże grono właścicieli bardzo często pozwala swoim czworonogom spać w łóżku. Nie jest to polecane zachowanie nie tylko ze względu na to, że istnieje możliwość rozpuszczenia psa, ale także ze względów higienicznych. Nasze czworonogi nie są codziennie kąpane oraz nie noszą na łapkach butów, które mogłyby ściągnąć przed wejściem do łóżka. Dlatego też powinny mieć one wyznaczone specjalne miejsce, w którym mogłyby regenerować siły i drzemać w ciągu dnia. Nie możemy także pozwolić na to, by pies “terroryzował” swojego właściciela. Spotkaliśmy się z kilkoma osobami, które skarżyły się na to, że się nie wysypiają, bowiem pies, nawet taki mały jak chihuahua, rozłożył się w łóżku, a właściciel “z dobrego serca” nie chciał go przesunąć, a co za tym idzie obudzić. Pamiętajmy, że to my jesteśmy w pozycji, która umożliwia nam rządzenie psem, a nie podporządkowanie się do jego fanaberii. Aby uniknąć jednak takiej sytuacji warto wyposażyć swojego psa w ciepłe i komfortowe posłanie, które zagwarantuje mu nie tylko spokój i ciszę, ale także odrobinę intymności i bezpieczeństwa.

Mamy nadzieję, że zdecydujecie się Państwo na zakup jednego z naszych legowisk okrągłych, które przy odpowiednim wykorzystywaniu i regularnemu czyszczeniu sprawdzą się przez co najmniej kilka sezonów.