Amarantowo-czarne posłanie dla kota bengalskiego

Kod produktu: LELE 0817
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Stelaż legowiska dla kota, który odpowiada za kształt całości wykonany został dzięki wykorzystaniu grubego na ok. 2 cm bloku pianki poliuretanowej, która charakteryzuje się tym, że nie odgniata się nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania przez zwierzę. Do jego obicia posłużyły nam dwie odmienne tkaniny, które razem tworzą niepowtarzalną i oryginalną całość. Od zewnętrznej strony jest to czarna eko-skóra, która charakteryzuje się wysoką odpornością na zadrapania czy zniszczenia. Od wewnętrznej strony zaś nasze posłanie obszyte zostało amarantowym futerkiem minky, który posiada dużą ilość mechanicznie wytłoczonych wypustek. W centralnej części spania znajdziecie Państwo ponadto niewielką poduszkę, która jest wyciągana. Jej wsad stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej, dzięki której posłanie jest wygodne i sprężyste oraz doskonale współpracuje z ciałem kota.   

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na przyozdobienie naszego posłania eleganckim i oryginalnym haftem, który przedstawia wizerunek dwóch kotków oraz napis "This is my house and I rule here" - co oznacza "To mój dom i ja tu rządzę".

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce w niskiej temp. ustawiając jednocześnie program na niskie wirowanie.

Zalety legowiska dla kota:

  • dobrze dopasowuje się do budowy anatomicznej czworonoga
  • wykonane z wysokiej jakości tkanin oraz wsadów
  • miękkie, wygodne i komfortowe 
  • przyozdobione stylowym i oryginalnym haftem przedstawiającym wizerunek dwóch kotów
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • miękkie i niezwykle miłe w dotyku 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również