Beżowo-amarantowe legowisko z eko-skóry dla psa

Kod produktu: LELE 0811
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Stelaż posłania, które widzicie Państwo na zdjęciach powyżej wykonany został z grubego na 3 cm bloku pianki poliuretanowej, której główną zaletą jest fakt, iż nie odgniata się nawet podczas długiego nacisku ciała psa i odrazu wraca do swoich pierwotnych kształów. Jej obicie stanowią dwa różne materiały, które razem tworzą wspaniałą kompozycję. Wewnętrzna strona legowiska, oraz górny rant, które to bezpośrednio mają kontakt z ciałem psa, wykonane zostały z eleganckiego i bardzo miłego w dotyku, malinowego futerka minky, którego cechą charakterystyczną jest posiadanie dużej ilości małych wypustek. Zewnętrzna strona spania obszyta została bardzo mocną i niezwykle elegancką, beżową eko-skórą, która dodaje całości niepowtarzalnego charakteru oraz tworzy doskonałą kompozycję z różowym futerkiem. W centralnej części legowiska znajdziecie Państwo wygodną, wyciąganą i dwustronnie obszytą poduszkę, która to faktycznie wpływa na jakość snu zwierzęcia. Jej wsad stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej, która to doskonale dopasowuje się do kształtów psa i ułatwia ułożenie się w najwygodniejszej pozycji. 

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na przyozdobienie naszego posłania eleganckim i oryginalnym haftem, który przedstawia wizerunek czworonoga oraz napis "Home Sweet Home".

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce w niskiej temp. ustawiając jednocześnie program na niskie wirowanie.

Zalety legowiska dla psa:

  • ciepłe, wygodne i komfortowe
  • wykonane z wysokiej jakości tkanin
  • przyozdobione eleganckim haftem
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • posiada wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę
  • mogą z niego korzystać psy różnych ras 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie