Beżowo-czarne legowisko z eko-skóry dla shih tzu

Kod produktu: LELE 0803
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Wysokie oparcie widocznego na zdjęciach powyżej posłania dla psa wykonane zostało z grubej na 3 cm pianki poliuretanowej, która spełnia rygorystyczne wymogi produkcyjne jak i użytkowe. Jej wierzchnia warstwa obita została dwoma gatunkami materiału – z zewnątrz oparcie zdobi bardzo wytrzymała i niezwykle praktyczna eko-skóra w czarnym kolorze, zaś od wewnątrz ściankę odszyto bardzo miłą w dotyku tkaniną minky w kolorze jasnobeżowym. W środku posłania umieszczona została gruba i bardzo wygodna poduszka, którą wypchaliśmy ciepłym i bardzo sprężystym materiałem - jest to tak zwana kulka silikonowa, która dzięki swojej strukturze zapewniają dobrą cyrkulację powietrza co sprawia, że leżący na poduszce piec w ogóle się nie poci. Co ważne, wypełnienie to sprawia ponadto, że całość jest sprężysta i elastyczna. 

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na przyozdobienie naszego posłania eleganckim i oryginalnym haftem, który przedstawia wizerunek czworonoga oraz napis "Home Sweet Home".

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce w niskiej temp. ustawiając jednocześnie program na niskie wirowanie.

Zalety legowiska dla psa:

  • przyozdobione eleganckim i oryginalnym haftem, który przedstawia małego psa 
  • miękkie, wygodne i komfortowe
  • dobrze układa się pod naciskiem ciała czworonoga
  • mogą z niego korzystać psy różnych ras - także kundelki
  • wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz wsadów
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • wytrzymałe na zadrapania i zabrudzenia

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie