Beżowo-miętowe legowisko z eko-skóry dla maltańczyka

Kod produktu: LELE 0810
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Stelaż beżowego legowiska dla psa wykonany został z grubego na 3 cm bloku pianki poliuretanowej, której główną zaletą jest fakt, iż nie odgniata się nawet podczas długiego nacisku ciała psa i odrazu wraca do swoich pierwotnych kształów - zastosowanie takiej konstrukcji pozwoli ponadto dobrze izolować zwierzę od hałasu oraz panujących w mieszkaniu przeciągów. Wnętrze stelażu oraz poduszka obszyte zostały eleganckim i bardzo miłym w dotyku, miętowym futerkiem minky. Jest to tkanina uwielbiana przez psy, ponieważ jest bardzo miękka i doskonale dopasowuje się do ich kształtów. Ze względów praktycznych zdecydowaliśmy się na obszycie zewnętrznej strony posłania białą eko-skórą, która nie tylko doskonale komponuje się z wyrazistym futerkiem, ale przede wszystkim ułatwia utrzymanie produktu w czystości. W centralnej części legowiska znajdziecie Państwo miękką, dwustronnie obszytą poduszkę, która to bezpośrednio wpływa na komfort psa. Jej wsad stanowi duża ilość elastycznej i sprężystej kulki silikonowej, która doskonale współpracuje z ciałem psa i zachowuje kształt poduszki po praniu. 

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na przyozdobienie naszego posłania eleganckim i oryginalnym haftem, który przedstawia wizerunek czworonoga oraz napis "Home Sweet Home".

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce w niskiej temp. ustawiając jednocześnie program na niskie wirowanie.

Zalety legowiska dla psa:

  • stylowe, eleganckie i komfortowe
  • przyozdobione oryginalnym haftem przedstawiającym napis "Home Sweet Home" oraz wizerunek psa
  • wykonane z wysokiej jakości tkanin
  • miękkie i wygodne
  • ciepłe i miłe w dotyku 
  • mogą z niego korzystać psy różnych ras

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie