Beżowo-różowe legowisko z eko-skóry dla charcika

Kod produktu: LELE 0809
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Stelaż okrągłego legowiska dla psa wykonany został z grubego na 3 cm bloku pianki poliuretanowej, której główną zaletą jest fakt, iż nie odgniata się nawet podczas długiego nacisku ciała psa i od razu wraca do swoich pierwotnych kształów. Do obicia ścianek bocznych wykorzystaliśmy dwa różnego rodzaju materiały, które razem tworzą niepowtarzalną całość. Jak Państwo widzicie, środek posłania oraz górny rant ścianki bocznej obity został eleganckim i bardzo miłym w dotyku futerkiem, które posiada dużą ilość małych wypustek (futerko minky). Fakt, iż część ścianki bocznej obita została tym futerkiem nie pozostanie obojętne Twojemu psu, kiedy znużony snem oprze o nią swoją główkę. Dla skontrastowania całości oraz ze względów czysto praktycznych zdecydowaliśmy się na obicie zewnętrznej strony ścianki ekstrawagancką eko-skórą w kolorze ecru. Materiał ten sprawdza się nie tylko ze względu na fakt, iż jest łatwy do utrzymania w czystości, ale przede wszystkim jest odporny na wszelkiego rodzaju zniszczenia związane z użytkowaniem. W centralnej części posłania znajdziecie Państwo wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę, której wsad stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej.

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na przyozdobienie naszego posłania eleganckim i oryginalnym haftem, który przedstawia wizerunek czworonoga oraz napis "Home Sweet Home".

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce w niskiej temp. ustawiając jednocześnie program na niskie wirowanie.

Zalety legowiska dla psa:

  • wykonane z wysokiej jakości tkanin - eko-skóry oraz futerka minky
  • przyozdobione stylowym haftem
  • miękkie, wygodne i komfortowe
  • jego wsad stanowi duża ilość kulki silikonowej
  • ciepłe i miłe w dotyku 
  • mogą z niego korzystać psy różnych ras

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie