Brązowe legowisko dla dachowca

Kod produktu: LELE 0815
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Wsad spania dla kota stanowi sprawdzony i wykorzystywany przez naszą firmę od wielu lat blok pianki poliuretanowej, który doskonale sprawdza się zwłaszcza podczas transportu posłania. Do jego obicia posłużyły nam dwie wysokiej jakości tkaniny, które razem tworzą niepowtarzalny komplet. Od wewnętrznej strony nasze posłanie obszyte zostało jasnobrązowym futerkiem minky, które charakteryzuje się posiadaniem dużej ilości mechanicznie wytłoczonych wypustek. Jest ono dzięki temu bardzo miłe w dotyku i przytulne. Od zewnętrznej strony produkt obszyty został ciemnobrązową i wytrzymałą eko-skórą, która sprawia, że całość jest niezwykle oryginalna. W centralnej części posłania znajdziecie zaś Państwo wygodną, wyciąganą oraz dwustronnie obszytą poduszkę, która to bezpośrednio wpływa na komfort zwierzęcia. Jej wsad stanowi duża ilość elastycznej i sprężystej kulki silikonowej, dzięki której posłanie jest sprężyste oraz doskonale współpracuje z ciałem czworonoga. Konstrukcja naszego legowiska pozwala ponadto na to, by zwierzak swobodnie się rozłożył i cieszył się wypoczynkiem.  

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na przyozdobienie naszego posłania eleganckim i oryginalnym haftem, który przedstawia wizerunek dwóch kotków oraz napis "This is my house and I rule here" - co oznacza "To mój dom i ja tu rządzę".

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce w niskiej temp. ustawiając jednocześnie program na niskie wirowanie.

Zalety legowiska dla kota:

  • mogą z niego korzystać przedstawiciele różnych ras kotów
  • wykonane z wysokiej jakości tkanin oraz wsadów
  • przyozdobione oryginalnym haftem
  • doskonale odgniata się pod wpływem ciała pupila
  • jest bardzo wysokiej jakości
  • łatwe do utrzymania w czystości 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również